Köy TV

Köy TV Hakkında

Köy TV, “Köyde Hayat Var”, sloganı ile yola çıkmış ve Türkiye’de 20 Ocak 2010 yılında kurulan ilk tarım televizyon kanalıdır. Bu kanal insanlara köy hayatına dair olan her şeyi sunmak için Mesaj Yayın Grubu bünyesinde kurulmuş ve 10 yıldır aralıksız bir şekilde hizmet vermektedir. Mesaj Yayın Grubu çatısı altında yer alan Av TV, Mesaj TV, Meltem TV gibi kanallarla kardeş olan Köy TV, son derece merak uyandırıcı ve oldukça da ilgi çekici programlara ev sahipliği yaparak insanları kendisine çekmeyi başaran bu kanal aynı zamanda meraklıları içinde oldukça iyi bir duraktır.

köy tv

Özellikle günümüzde insanların köy yaşamına geri dönmek istemeleri ve köy yaşantısına özenerek köyü her an özlemeleri insanları bu tür kanallara çekmektedir. Bu kanallar insanların içinde her zaman varlığını sürdüren o köy hayatına duyulan özlemi beslemektedir. İmkânı ve cesareti olan insanlar bu hayata adım atsalar da bazı insanlar köy hayatını özleseler dahi bunun erken olduğunu düşünerek ertelemektedir. Bu erteleme işleminin sonucunda ise özlemleri her geçen gün daha fazla artmakta ve özlemlerini de bu tür kanallar ile gidermektedirler. Web sitemiz üzerinden içinizde bulunan köy hayatına duyduğunuz özlemi bir nebze de olsa dindirmek için Köy TV canlı izle başlığı altında kanalı kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz.

köy tv

Bu kanal son derece ilgi çekici bir kanal olarak bilinmektedir. Çünkü insanların içindeki köy özlemi asla bitmez. Köy ve köye dair olan her şeyi içinde barındıran bu kanal insanlar için tam bir biçilmiş kaftandır. Bu sebeple bizler ise sizler için bu kanalı web sitemiz üzerinden sunarak her zaman içinizde olan o köy özlemini bir nebze de olsa gidermek için çalışıyoruz. Web sitemiz üzerinden bu kanalara erişerek tamamen ücretsiz ve kesintisiz bir şekilde Köy TV canlı yayın akışını takip edebilir ve saatlerce izleyebilirsiniz.

köy tv

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 27500

Polarizasyon: H (Yatay)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0224 368 01 02

E-mail: [email protected]

Adres: Bahar Mah. Ulubatlı Hasan Bulvarı Falcon İş Merkezi No:61/16 Osmangazi Bursa

Website: https://www.koytv.tv