Kıbrıs Genç TV

Kıbrıs Genç TV Hakkında

Kıbrıs Genç TV yayın hayatına 31 Mayıs 1997 yılında başlamış olan bir televizyon kanalı olarak ön plana çıkmaktadır. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk özel televizyon kanalı olma özelliğini taşıyan Kıbrıs Genç TV, aynı zamanda bölgenin en çok izlenen ve halk arasında en popüler kanallarından biridir. Yayın akışı listesinde her saat başı Kıbrıs ve dünya gündemiyle ilgili önemli gelişmelere yer veren kanal, genellikle gündemden uzak kalmak istemeyen ve dünyada gelişen olayları takip etmek isteyen kişiler tarafından tercih edilmektedir.

kıbrıs genç tv

Ayrıca kanalın internet sitesinden de günün her saati Kıbrıs ile ilgili gelişmelere ve son dakika haberlerine yer verilmektedir. Kıbrıs Genç TV’nin Türksat 4A uydusu, D-Smart ve Kablo TV platformlarından izlenebilirliği devam etmektedir. Yavru vatanımız olarak bilinen, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin en popüler kanalı Kıbrıs Genç TV canlı izlemek için internet sitemizi ziyaret edebilir ve kanal hakkında daha çok bilgiye kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

kıbrıs genç tv

Kıbrıs Genç TV’ de yayınlanmakta olan ve daha önceden yayınlanmış olan en popüler, en çok sevilen programlardan bazıları ise şu şekildedir;

2 Teker Aşkı, Lezzet Turu, Bu da Moda, Sağlıklı Yaşam, Mobil Müzik Yarışması, Teknoloji ve Gençlik, Şaşırtan Sürprizler, Genç Haber. Kıbrıs Genç TV canlı yayınına kanalın kendi internet sitesi üzerinden ya da sitemiz üzerinde yer alan bağlantıdan oldukça kolay bir şekilde ulaşmanız mümkündür.

kıbrıs genç tv er meydanı

Kıbrıs Genç TV kanalının sahibi ise Ertan Birinci olarak karşımıza çıkmakta. Eğer kanalı Türkiye’den izlemek istiyorsanız cihazlarınız üzerinden, TÜRKSAT 3A uydusunu da etkinleştirmeniz gerekmektedir. Kanalın genel merkezi ise Kıbrıs’ta bulunmaktadır. Unvanı ise Birinci Medya Group olarak bilinmektedir. Bir diğer ismiyle şirkete, Birinci Medya Kurumu da denilmektedir. Tarafsız yayıncılık ilkeleri ile bilinmekte olan medya grubu, özellikle bu kanalda, her saat başı düzenli olarak gündem haberlerini vererek, Kıbrıs’ın nabzını tutmakta ve en güncel gelişmeleri halka sunmaktadır. Yayın alanı Birleşik Krallık, Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’dir. Kanalın yayın dili ise Türkçe’dir.

Frekans Bilgileri

Türksat 3A

Frekans: 12610

Sembol: 20830

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Tel: (0392) 444 42 55

E-mail: [email protected]

Adres: Dr. Fazıl küçük bulvarı, Meral Birinci Sokak No:1 Lefkosa, Nicosia,Kıbrıs-Cyprus

Website: https://www.kibrisgenctv.com