Kent TV

Kent TV Hakkında

Kent TV, 2000 yılından beri Bodrum ve çevresinde faaliyet gösteren yerel bir televizyon kanalıdır. Bodrum’un ilk ve tek yerel televizyonu olan Kent TV, Kent Medya Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Tarafsız, cesur ve doğru habercilik anlayışıyla hareket eden kanal, bölgenin en çok takip edilen kanalı olmayı kurulduğu ilk günlerden beri sürdürmektedir.

kent tv

Bölgenin tanıtımına ve gelişimine yadsınamaz katkıları olan Kent TV, aynı zamanda yerel halkın haber alma ihtiyacını da kaliteli bir şekilde karşılamaktadır. Kanalın Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Oğuz Poyraz’dır. Kanalda genellikle yerel haberler, yerel halkın sorunları ve görüşleri ile ilgili yayınlar yapılmaktadır. Şehirde olan biten ne varsa hızlı bir şekilde bu kanal tarafından izleyicilere aktarılmaktadır. Kent TV Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Muğla ili ve çevresinde tercih edilen bir diğer yerel kanal olan Marmaris TV‘nin canlı yayınlarına da web sitemiz üzerinden 7/24 HD görüntü kalitesinde ulaşabilirsiniz.

kent tv

Kent TV Yayın Akışı

Kent TV yayın akışı farklı türlerde birçok programa ev sahipliği yapmaktadır. Haber, tartışma, spor, eğlence, müzik, turizm, gezi türlerinde birçok yapım gün içerisinde ekranlara gelmektedir. Kanalda yer alan programlar şöyledir;

Açık Görüş, Sağlıklı Yaşam, Bi Özlem Bodrum, Mutlu Mesut Önermeler, Kent Sohbetleri, Nilda ile Yaşamın Şifreleri, Pınar Seli ile Şarkı Söylemek Lazım, Anlatsana, Haftanın Panoraması, Melike ile Kent’in Sesi, Denizde Yaşam, Güzel Şeyler De Oluyor, Yaşam Kulisi, Ajanda Bodrum, Ayna, 5N1G, Sportre, Kobi Bodrum, Ali Hakan’ın Seyir Notları, Yalçın Dümer ile Bodrum, Turizm Dünyası, Yahşi Lezzetler, Kent’in Gündemi, Yeni Nesil:Söylem.

kent tv açık görüş programı

Bir turizm kenti olan Bodrum’un tanıtımı için oldukça faydalı programlara ev sahipliği yapan Kent TV, turizmle uğraşan yerel halkında isteklerini gözeterek yayınlarına mutlaka onlara yer vermektedir. Yöneticiler ve halkla adeta bir bağlantı görevi gören kanal, yayınları ile kentin birçok sorununa dikkat çekmektedir. Kanal, başarılı yayın politikası ve izleyenlere değer katabilecek programları ile başarılı bir yerel televizyonculuk örneği göstermeye devam etmektedir.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12265

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Tel: 0252 317 3030

E-mail: [email protected]

Adres: Cumhuriyet Mah. Kıbrıs Şehitleri Cad. Oasis Avm No:208/9 Bodrum / Muğla

Website: https://kenttv.net