Kardelen TV

Kardelen TV Hakkında

Kardelen TV 12 Eylül 2015 tarihinde faaliyetlerine başlayan Erzurum şehrinin yerel televizyon kanallarından biridir. Erzurum ve çevre illerde en çok izlenilen kanalların başında gelen kanal ağırlıklı olarak yerel haberleri izleyicilerine ulaştırmaktadır. Palandöken Basın Yayın A.Ş. bünyesinde faaliyetini sürdüren kanalın, genel yayın yönetmenliğini Soner İstanbullu yapmaktadır. Erzurum’un sesi olmayı kendine amaç edinen kanal, son yıllarda yaptığı yatırımlarla uydu yayınlarına geçmiş ve ulaşılabilirliğini arttırmıştır.

kardelen tv

Türksat uydusunun yanı sıra D-Smart yayın platformundan da yayınlarını sürdürmektedir. Erzurum ve yerel halkla ilgili son gelişmeleri, ülke gündemini, yerel esnaf ve çitfçinin sorunlarını haberleştiren kanal severek izlenmeye devam etmektedir. “Erzurum’un Dünyaya Açılan Penceresi” sloganını kullanan kanal yaptığı programlar ve yayınlarla her geçen gün izleyici kitlesini arttırmaktadır. Kardelen TV Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

kardelen tv

Kardelen TV Yayın Akışı

Kardelen TV yayın akışında, farklı türlerde kaliteli yayınlar mevcuttur. Spordan belgesele, yaşamdan sağlığa, dini yayınlardan kültüre birçok kaliteli iç yapım gün içerisinde ekrana gelmektedir. Kardelen TV yayın akışında yer alan bazı programlar şunlardır;

Kardelen’de Sabah, Gündem Özel, Sözden Saza, Soru / Yorum, Mukabele, Farklı Bakış, Bülbül’ü Şeyda, Divandan Dökülenler, Tüketiyorum, Adım Adım Erzurum, Gün Ortası, Huzur İklimi, Türkü Türkü Erzurum, Spor Aktif, Maç Saati, Arka Plan, Divit Kalem, İrşad ve Hayat. Kanalda yer alan iç yapımlar yer halk tarafından sevilmekte ve takip edilmektedir. Özellikle BB Erzurumspor hakkında yapılan programlar yerel halkın en çok izlediği yapımlardır.

kardelen tv

Özel haberlere de imza atan kanal, muhabirleri ile sık sık yerel halkın ve gündemin nabzını tutacak canlı bağlantılar yapmaktadır. Kanalda ayrıca siyaset ve tartışma programları da ilgi görmektedir. Ülke ve yerel siyaset unsurlarının detaylı analizler ve yorumlarla tartışıldığı programlar iyi bir izleyici kitlesine sahip olmuşlardır. Kardelen TV, Erzurum’u tanıtmaya ve halka en doğru haberi ulaştırmaya devam ediyor.

kardelen tv

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 444 6 128

E-mail: [email protected]

Adres: Selçuklu Mah. Burcu Sok. No:13 Dadaşkent / Erzurum

Website: www.kardelentv.com.tr