Kanal Fırat

Kanal Fırat Hakkında

kanal fırat

Kanal Fırat, 2009 yılında yayın hayatına başlamış, Elazığ bölgesinde faaliyetini sürdüren yerel bir televizyon kanalıdır. Kanal, Çıra Radyo ve Televizyon Yayınları A.Ş bünyesinde yayınlarına devam etmektedir. Kanal yine Elazığ merkezli Kanal 23 ile rakip konumdadır. Kanalın bağlı olduğu medya grubunda ayrıca Kanal E, Radyo E, Fırat FM, Elazığ Son Haber, Fırat Ajans gibi çeşitli medya kuruluşları hizmet vermektedir. Elazığ ve çevre illerden rahatlıkla izlenebilen Kanal Fırat, ulusal yayın platformlarından yayın yapmaya başlamış ve tüm Türkiye genelinden izleyicilere ulaşabilmeyi başarmıştır.

Elazığlılarca yıllardır takdir edilen ve başarılı bir yayın geçmişine sahip kanal, bölgenin en çok izlenilen kanalı olmaya devam ediyor. Kanal Türksat uydusunun yanı sıra, Digiturk ve D-Smart gibi ulusal yayın platformlarından da izleyicilerine ulaşabilmektedir. Elazığ bölgesinin tanıtımına büyük katkıları olan kanal aynı zamanda bölge halkının haber alma ihtiyacını karşılamaktadır. Kanal Fırat Canlı seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

kanal fırat

Kanal Fırat Yayın Akışı

Kanal Fırat yayın akışında haberlerin dışında gezi, belgesel, yemek, ekonomi, tartışma, din, müzik, kadın, siyaset türlerinde de yayınlar mevcuttur. Özgün içeriklere sahip olan kanalda yayın akışında yer alan bazı programlar şunlardır;

7. Gün, Şah İsmail Gezici Yollarda, Kişisel Gelişim Dünyası, Son Baskı, Aktüel, Herkes İçin Ekonomi, Empati, Akşam Ajansı, Milad’dın Mutfağı, Fırat’ta Gündem, Gündem Ötesi, Anadolu Soruyor, Arka Plan, Güldeste, A’dan Z’ye Spor, Esnafın Sesi, Manas Şiir Günleri, Analiz, Futbol Masası, Eğitime Bakış, Ardıç Dalı Sohbetleri, Huzura Davet, Şahnişin Şenli Kürsübaşı, Tarihin Aynası, Maraton, Kimim Ben, Moderatör, Tekin’le Muhabbet, Eğitimci Gözüyle, Bir Konu Bir Konuk, Gündeme Dair, Zeki Akbıyık ile Gündem, Ozanla Yörelerimiz, Bana Hikayeni Anlat, Bir Ömür Geçti, Üniversitemiz, Şehrin Fotoğrafları, Ayrıntı, Deprem Özel, İz Bırakanlar, Herkes İçin Sağlık. Çok çeşitli formatlara yayınlarında yer veren Kanal Fırat, Elazığ ilinde severek izlenilen bir kanal olmayı sürdürüyor.

kanal fırat

Frekans Bilgileri

Frekans: 12265

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0424 233 0155

E-mail: [email protected]

Adres: Cumhuriyet Mah. Lokman Hekim Sok. NO:35/A Elazığ

Website: https://kanalfirat.com.tr