Kanal D

Kanal D Hakkında

16 Aralık 1993 tarihinde yayın hayatına başlayan Kanal D, Türkiye’de en çok izlenen ulusal televizyon kanallarından biridir. Uzun yıllar Doğan Yayın Grubu bünyesinde faaliyetini sürdüren kanal, 2018 yılından itibaren Demirören Holding tarafından satın alınmıştır. Sabah ve akşam haberleri, gündüz kuşağı programları, yeni ve eski yerli dizileri, yüksek gişeye ulaşmış sinema filmleri, magazin ve eğlence programlarıyla Kanal D, Türkiye’nin en büyük kanallarından biridir. Sadakatsiz, Arka Sokaklar, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2, Arda’nın Mutfağı, Hekimoğlu gibi dizi ve programlar Kanal D’nin en çok izlenen yapımlarının başında gelmektedir. Alt kanalı olan Euro D de özellikle Avrupa’da yaşayan Türk’ler tarafından ilgiyle izlenmektedir.

Kanal D Programları

Sadakatsiz

kanal d sadakatsiz

Başarılı bir doktor olan Asya, kocası Volkan tarafından aldatılmış, ama eşi bu ihaneti asla kabul etmemiştir. Asya’nın intikamı bir çok kişinin hayatını etkileyecektir. Cansu Dere, Caner Cindoruk Melis Sezen dizinin başrollerinde yer alıyor. Sadakatsiz yeni bölümleriyle salı akşamlar Kanal D’de.

Hekimoğlu

kanal d hekimoğlu

Yaptığı teşhis ve tedavilerle ününü günden güne arttıran Ateş Hekimoğlu, ne kadar iyi bir hekim olsa da hastane düzenine ayak uyduramaması nedeniyle tepki görmektedir. Hekimoğlu teşhis ve tedavi için tahlil sonuçlarından yola çıkar. Tıpkı bir dedektif edasında sorunları çözmeye devam eder. Ekibiyle birlikte birçok zor hastalığın üstesinden gelecektir. Hekimoğlu yeni bölümleriyle Salı akşamlar Kanal D’de.

Çok Güzel Hareketler 2

kanal d çok güzel hareketler 2

2 yıl boyunca sahne ve senaryo eğitimleri alan birbirinden yetenekli 22 genç, Yılmaz Erdoğan’ın hocalığında, kendi yazdıkları skeçlerle izleyicileri kahkahaya boğmaya devam ediyor. Çok Güzel Hareketler 2 yeni bölümleriyle pazar akşamlar Kanal D’de.

Arda ile Omuz Omuza

kanal d arda ile omuz omuza

Simetrik bir şekilde kurulmuş 2 mutfaktan birinde ünlü şef Arda Türkmen yemek yaparken, diğerinde her hafta farklı ünlü konuklar yemek yapıyor. Arda Türkmen birbirinden ünlü isimlerle güzel yemekleri, hoş sohbetleri ekranlara getiriyor.

İyi Aile Babası

kanal d iyi aile babası

Özel bir halk sağlığı kliniği sahibi Mehmet Ali, ailesini çok seven iyi bir aile babasıdır. Alt komşusu olan annesine de çok düşkündür. Bu yüzden sürekli karısı ve annesi arasında kalmıştır. Eğlenceli ve komik yeni dizi İyi Aile Babası perşembe akşamları ekranlarda!

Frekans Bilgileri

Frekans: 11977

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 478 00 88

E-mail: [email protected]

Adres: Demirören Medya Center 100. Yıl Mah. 2256. Sokak No:1 Bağcılar – İstanbul

Website: https://www.kanald.com.tr