Kanal Avrupa

Kanal Avrupa Hakkında

kanal avrupa

Genel bir yayın akışı ile ön plana çıkan Kanal Avrupa, isminden de anlaşılabileceği gibi Avrupa için yayın yapmaktadır. Kanalı seyretmek için web sitemiz üzerinde yer alan Kanal Avrupa canlı izle bağlantısına tıklayarak, keyifle izlemeye başlayabilirsiniz. Avrupa’da profesyonel bir şekilde yayın geliştirmekte olan kanal, ulusal çapta yayın hayatına devam eden önemli kanallar arasında yer almaktadır. Kanalın yayın programı genellikle haber ağırlıklı olarak karşımıza çıkmakta. Bunun yanı sıra, kültür ve sanat içerikli programlarda kanalın yayın bülteninde kendisine yer bulmaktadır. Diğer yandan, kanalı TÜRKSAT 4A uydusu üzerinden de canlı olarak izlemeniz mümkün.

kanal avrupa

Kanal Avrupa’nın yayın akışı her kesime hitap eden, farklı türlerde programlardan oluşmaktadır. Türkiye başta olmak üzere, tüm dünyadan haberler kanal üzerinden seyircilere sunulmaktadır. Ayrıca, günün belirli saatlerinde yerli – yabancı filmler, seyircilerin ilgi duyduğu bazı diziler ve kültür içerikli programlar yer almaktadır. Kanalın gerçekleştirdiği yayınlar, özellikle de gurbetçi Türkler tarafından ilgi ile takip edilmekte olup, Avrupa’da yaşayan Türkler arasında oldukça popülerdir.

Kanal Avrupa Canlı yayınlarında daha öncede ifade ettiğimiz gibi haberlerin yanı sıra birçok eğlenceli içerikte yer almaktadır. Kanalın yayın akışına erişmek ve HD bir şekilde izleyebilmek için web sitemizden bağlantı kurmanız mümkün.

kanal avrupa

Kanalın genel merkezi, yurt dışında yer almakta olup Akbaş Media Company GmbH yayın kuruluşuna bağlı olarak, yayın hayatına devam etmekte olan bir kanaldır.

Frekans Bilgileri

Kanalı web sitemizden izleyebileceğiniz gibi televizyonlar ve TURKSAT 4A uydusu üzerinden de izlemeniz mümkündür. Aşağıda yer alan frekans bilgilerini televizyonunuza girerek, Kanal Avrupa’nın yayınlarını aktif bir şekilde takip edebilirsiniz. İşte frekans bilgileri;

Frekans: 12729

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Tel: +90 212 512 91 87

E-mail: [email protected]

Adres: İ.M.Ç 6.Blok 6601 Unkapanı/İstanbul

Website: www.kanalavrupa.tv