Kanal 7

Kanal 7 Hakkında

27 Temmuz 1994 yılında kurulan Kanal 7, Yeni Dünya Medya Grubu bünyesinde faaliyetine devam etmektedir. Genel Yayın Yönetmenliğini Zahid Akman yapmaktadır. Büyük zorluklarla bugüne gelmiş kanal, şu anda ülkemizde en çok seyredilen televizyon kanallarının başında gelmektedir. Her zaman kendi özel izleyici kitlesine sahip olan kanal, son yıllarda yayınladığı dizilerle birçok izleyiciyi Kanal 7 ekranlarına toplamaktadır. Özellikle yayınladıkları Hint dizilerinin ülkemizde giderek artan bir izleyici kitlesi vardır. Kanal, Hint dizilerinin dışında dini yayınlara da ağırlıklı olarak yayın akışında yer vermektedir. Kanalın Avrupa’ya yönelik yayınlar gerçekleştiren alt kanalı Kanal 7 Avrupa‘dır.

Kanal 7 Programları

Kördüğüm

kanal 7 kördüğüm

Aynı çatı altında yaşayan iki farklı genç kızın dramatik ve romantik öyküsü. Hint yapımı Kördüğüm dizisi, gösterildiği dönemlerde Hindistan’da en çok izlenilen dizilerden olmuştur. Kördüğüm her Çarşamba izleyicilerle buluşuyor.

Emanet

kanal 7 emanet

Küçük yaşında anne ve babasız kalmış Yusuf’u önemli bir emanet gibi gören Seher ve Yaman’ın duygusal öyküsü. Emanet hafta içi her gün ekranlara geliyor.

Masum

kanal 7 masum

Masum dizisinde herkesi şok eden olaylara, hapis cezalarına, zaman zaman ölümlere, hırsızlıklara tanık olacaksınız. Kadrosunda Hindistan’ın en ünlü oyuncularının yer aldığı Masum, haftanın her günü sevenleriyle buluşuyor.

Özlem Tunca ile Dünyayı Geziyorum

kanal 7 özlem tunca ile dünyayı geziyorum

Dünyanın en güzel yerlerinden kültürler, insanların gelenek ve yaşantıları, bölgelerin en güzel yemekleri, tarihi yerleri Özlem Tunca ile evinize geliyor. Sempatik sunucu Özlem Tunca’nın hazırlayıp sunduğu program, her Pazar günü izleyicilerle buluşuyor.

Muhabbet Kapısı

kanal 7 muhabbet kapısı

İslamiyet’e dair merak edilenler, doğru bilinen yanlışlar, Ayetler ve Hadisler, Kur’an-ı Kerim ışığında konuşuluyor. Prof. Dr. Mustafa Karataş’ın sunumuyla Muhabbet Kapısı’nda manevi hayatı zenginleştiren sohbetler gerçekleştiriliyor.

Kanal 7 Haber Saati

kanal 7 haber saati

Gündeme dair tüm gelişmelerin en güncel, en ayrıntılı şekilde verildiği Kanal 7’nin Ana Haber Bülteni ekranlara gelmeye devam ediyor. Tümer Doğru’nun sunumuyla ekrana gelen Haber Saati hafta içi her gün saat 18.00’de izleyicilerle buluşuyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12095

Sembol: 4800

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 437 80 80

E-mail: [email protected]

Adres: Otakçılar Cad. No:78 Eyüp-İstanbul

Website: https://www.kanal7.com

No Responses

  1. Anonim
  2. Anonim