Kanal 68

Kanal 68 Hakkında

Kanal 68, 1993 yılında yayın hayatına başlayan Aksaray şehrinin yerel televizyon kanallarından biridir. Aksaray’ın en popüler kanallarından biri olan Kanal 68, “Aksaray’ın Dünyaya Açılan Kapısı” sloganını kullanmaktadır. Şehirde yaşanan son dakika gelişmelerini, güncel problemleri ekranına taşıyan kanal, yerel halkın haber alma ihtiyacına kaliteli bir şekilde cevap vermektedir. Kanalda genellikle yerel haber ağırlıklı yayınlar yapılmaktadır. Haberlerin dışında siyaset, ekonomi, spor, dizi, film ve müzik türlerinde yayınlarda gün içerisinde ekranlara gelmektedir.

kanal 68

Kanal karasal vericilerden sürdürdüğü yayınlarını Türksat uydusuna taşımış ve daha geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Bölge halkının yaşayışı, kültürü, bölgenin turizm merkezleri ve doğal güzellikleri sıklıkla bu kanalın yayınlarıyla ekranlara taşınmaktadır. Kanal 68 Canlı seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

Kanal 68 Yayın Akışı

Kanal 68 yayın akışı, farklı türlerden birçok programa gün içerisinde yer vermektedir. Bölge spor takımlarının haberlerinin yer aldığı spor programları kanalın en çok talep gören yapımları arasında kendine yer bulmaktadır. Kulüplerin sorunlarının, sonuçlarının ve geleceklerinin konuşulduğu programlar izleyicilerle her gün buluşmaktadır. Kanalda yerel siyaset gündeminin yakından incelendiği programlara yer verilmektedir. Tartışma programlarında yerel siyaset unsurları, yaptıkları icraatlar ve demeçleriyle detaylı olarak analiz edilmektedir. Bir döneme damga vurmuş yerli ve yabancı birçok dizi ve filmde kanalın yayın akışında severek takip edilen yayınların başında gelmektedir.

kanal 68

Eski kült filmler, Yeşilçam filmleri, kovboy filmleri, Oscar ödülü almış birçok seçkin yapım kanalda yayınlanmaktadır. Kanalda yer alan yayınlar arasında müzik programları da önemli bir yer tutmaktadır. Yerel sanatçıların şarkıları, türküleri ve ezgileri bu programlarda izleyicilerle buluşmaktadır. Ayrıca birçok yerli ve yabancı sevilen sanatçıların eserleri de gün içerisinde Kanal 68 ekranlarına gelmektedir. Kanalda yerel gezi programları da oldukça ilgi görmektedir. Aksaray’ın köylerinden görüntüler gün içerisinde kanalın yayın akışı içerisinde yer almaktadır.   

Frekans Bilgileri

Frekans: 12265

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Tel: 0382 212 6671

E-mail: [email protected]

Adres: Paşacık Mah. 6/Alparsalan Türkeş Blv. No:13/1 Merkez / Aksaray

Website: https://www.kanal68.com