Kanal 60

Kanal 60 Hakkında

Tokat ili ve çevresinde bir yerel kanal olarak faaliyetlerini sürdüren Kanal 60, 1994 yılında yayın hayatına başlamıştır. 2013 yılına kadar karasal yayınlarla izleyicileriyle buluşan kanal bu yıldan büyük bir atılım göstererek uydu platformlarına yayınlarını taşımış ve Tokatlılar için her yerden şehirlerinin haberlerine ulaşabildikleri güzel bir alternatif olmuştur. “Türkiye’nin Gülümseyen Yüzü” sloganını kullanan kanal, bölgesel düzeyde son derece başarılı bir yayın politikası oluşturmuştur. Kanalda genellikle haber ve siyaset konularında yayınlar yapılmasına karşın, son zamanlarda kültür, yaşam, çevre ve gezi türlerinde yapımlar da kanalın içerikleri arasında yerlerini almaktadır.

kanal 60

Kanalın Televizyon Müdürü Çetin Kamil Genç’tir. Dinamik ve profesyonel kadrosuyla kaliteli yayınlarını sürdüren kanal Türksat uyduları ve internet yayınları üzerinden izleyicilerine ulaşmaktadır. Kanal 60 sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmakta ve bu iletişim kanalları üzerinden Tokatlılara ulaşabilmektedir. Kanal 60 Canlı yayınlarını izleyicileri rahat ve kaliteli bir şekilde izlemektedirler.

Kanal 60 Yayın Akışı

Genel merkezi Tokat’ta olan Kanal 60, yerel bir kanal olmasına rağmen son derece kaliteli yapımları izleyicisine ulaştırmaktadır. Tokat ilinin gündemini, insanlarının sorunlarını ve kent yaşantısını başarılı bir şekilde ekranlara yansıtan kanal, bölgesel düzeyde yüksek bir izlenme oranına sahiptir. Kanalda birçok haber programının yanı sıra, siyaset, aktüel, yaşam, spor, müzik, yemek ve kültürel türde yapımlar gün boyunca yayın akışı içerisinde kendisine yer bulmaktadır.

Kanalda yer alan bazı programlar ise şunlardır; Açıkça Konuşalım, Tokat’ta Bir Ömür, Haftanın Konuğu, Eğitim Üzerine Söyleşiler, Tokat’a Gitmek Gerek, kanalda gün içerisinde yayın akışında yer alan yapımlardır. Ayrıca gün boyunca haber bültenleri bölgeden ve ülkeden haberler ile gün boyunca canlı olarak yayınlanmaktadır. Bölge halkının sorunlarını sıklıkla yayınlarında dile getiren kanal, bölgenin en çok izlenen kanallarından biridir.  Kanal 60 Canlı İzle seçeneği için sitemiz bedavatv.com aramasını cihazlarınızdan yapabilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12265

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0536 213 0260  

Adres: Ali Paşa Mah. No:21 Erenler AVM. Üstü Kat: 5 Tokat Merkez

E-mail: [email protected]

Website: http://kanal60.com