Kanal 32

Kanal 32 Hakkında

Kanal 32, 1992 yılında kurulan, Isparta şehrinin yerel televizyon kanalıdır. Kurulduğu ilk günden beri 24 saat kesintisiz yayın yapan kanal, haber ağırlıklı yayınlar yapmaktadır. Kanalda ayrıca müzik ve eğlence programları da yer almaktadır. 2014 yılından itibaren Türksat uydusundan yayın yapmaya başlayan kanal, bu atılımıyla daha fazla kişiye ulaşmaya başlamıştır. “Isparta’da Haberin Adresi” sloganını kullanan kanal, kaliteli alt yapısı ve nitelikli insan kaynaklarıyla Isparta halkına layık olmaya çalışan bir televizyon kanalıdır. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Mehmet Aybatlı yapmaktadır.

kanal 32

Isparta ve çevre illerden yaptığı haberleri yerel halka ulaştıran kanal, bölgesinde en çok izlenen yerel kanallardan biridir. Görüntü kalitesini her geçen gün iyileştiren kanal, yatırımlarına devam etmektedir. Isparta’nın tanıtımına da oldukça katkısı olan kanal aynı zamanda yerel halkın sesini de duyurmaya çalışmaktadır. Kanal 32 Canlı Yayın seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

kanal 32

Kanal 32 Yayın Akışı

Kanal 32 yayın akışında ağırlıklı olarak yerel ve bölgesel haberlere yer verilmektedir. Bölgede yaşanan en son gelişmelere ilk olarak bu kanaldan ulaşılabilmektedir. Isparta halkı en yeni haberlere ulaşabilmek için her zaman Kanal 32’yi tercih etmektedir. Kanalın yayın akışında ayrıca, eğlence, müzik, gezi, spor, belgesel, yaşam, sağlık türlerinde de yapımlar yer almaktadır. Kanalın yayın akışındaki bazı programlar şunlardır;

Levent Doğan ile Spor Vakti, Isparta’ya İz Bırakanlar, Mahallem, Vitrin, Ruzinle Gün Başlıyor, Bizim Topraklar, Kahraman Şehitlerimizin Günlüğü, Isparta Şehir Hastanesi ile Sağlıklı Yaşam, Kampüsten Haberler, SDÜ Hastanesi ile Sağlıklı Yaşam, Isparta İş Dünyası Kayıtsız Kalmıyor, Gülkent’te Bugün, Mert’le Ya Kazanırsan, Isparta Sağlık, Bire Bir, Isparta’da Ne Var Ne Yok? Tarım Aktüel, Tarım Haberleri, Isparta Basın Kulübü. Kanal 32 yerel bir kanal olmasına rağmen kanalda yapılan yayınlar ulusal kanal kalitesindedir. Kanalın izleyicilerinin severek izlediği birçok program gün içerisinde ekranlara gelmektedir.

kanal 32

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Telefon: 0246 232 6061

E-mail: [email protected]

Adres: Belediye İş Hanı Kat:3 Isparta

Website: http://www.kanal32.com.tr