Kanal 3

Kanal 3 Hakkında

kanal 3

Kanal 3, Afyonkarahisar’dan yayın hayatına devam eden yerel bir televizyon kanalıdır. 17 Mart 2019 tarihinde yayın hayatına başlayan kanal, Megabirlik Medya bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. “Değişimin Öncüsü” sloganını benimseyen kanal, yeni iletişim teknolojilerine entegre bir biçimde güvenilirlik ve şeffaflığı ön plana çıkararak yayınlarını izleyicilerine ulaştırmaktadır. Kanal 3, insan hak ve özgürlüklerine saygılı, özgür ve tarafsız habercilik anlayışı ile hareket etmektedir.

Hülya Kasnak’ın müdürlüğünü yaptığı televizyon kanalı, birbirinden kaliteli, eğitici, gündem yaratan ve öğretici programlarıyla Afyonkarahisar ilçesinde geniş bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Yayınlarını Türksat uydusu üzerinden izleyicilerine ulaştıran kanal, aynı zaman internet ve sosyal medya mecralarında da aktif olarak buradaki kullanıcılara da haberlerini ulaştırmaktadır. Kanal 3 Canlı seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

kanal 3

Kanal 3 Yayın Akışı

Kanal 3 yayın akışı siyasetten habere, sağlıktan spora, yaşamdan kadına, eğitimden reel sektöre, kültürden dini yayınlara, sanattan müziğe oldukça geniş çapta kaliteli içeriklere sahip programlara ev sahipliği yapmaktadır. Kanalda yer alan programlar ise şöyledir;

500 Gün, Ab-ı Hayat, Ağız Tadı, Ana Haber, Anadolu’dan Lezzetler, Aslında Öyle Değil, Başka Sözler, Bir Hayat Kurtar, Bir Sazdan Bir Sözden, Birey ve Toplum, Bize Göre, Çocuk Atölyesi, Çocukça, Çok Özledim, Cuma Sohbeti, Dobra Dobra, Düşünce Ufku, Eğitimin Nabzı, Engelsiz Müzik, Gönül Bahçesi, Gurbette Emirdağ, Hakikatin İçinden, İletişim Hayattır, İş’te Başkan, İslam ve Hayat, Kamudan, Kent ve İnsan, Kültür Sanat Penceresi, Marifet Yolunda 15 Dakika, Mega Siyaset, Melekler Korusun, Mercek, Mucize Bebekler, Müzik Plus, Müzik Yolculuğu, Özel Gündem, Özel Yayın, Patilerle Empati, Piyano Şan, Pınar Akarsu ile 2’den 4’e, Pilates Egzersizleri, Sağlıklı Kalın, Şehre Değer Katanlar, Sözümüz Sağlığa, Sevgi Çiçekleri, Sigorta Gündemi, Spor 3, Tarih-i Alem, Tarihin İzinde, Tefekkür İklimi, Türküler Biziz, Üniversite Saati, Üreticinin Sesi.

kanal 3 bir hayat kurtarır programı

Frekans Bilgileri

Frekans: 12265

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

kanal 3 frekans bilgisi

İletişim Bilgileri

Tel: 0272 246 36 00

E-mail: [email protected]

Adres: İzmir Karayolu 5. Km Kanal 3 Hizmet Binası Afyonkarahisar

Website: http://kanal3.com.tr