Kanal 26

Kanal 26 Hakkında

kanal 26

Kanal 26, Eskişehir’in yerel televizyon kanalıdır. 26 Kasım 1992 yılında kurulan kanal, uzun yıllar karasal vericiler üzerinden yayın yaptıktan sonra 2012 yılından itibaren Türksat uydusu üzerinden daha geniş bir kitleye yayınlarını ulaştırmayı başarmıştır. Kanalın sahibi İlhan Yalçın’dır. Kanal da Eskişehir’e yönelik haberler, diziler, çevre hakkında gezi ve turizm programları ağırlıklı olarak ekranlara gelen yayınlardır.

Kanal 26 hukukun üstünlüğünden, milli değerlerden, insan haklarına saygıdan asla taviz vermeyerek doğru yayın ilkeleriyle faaliyetlerini sürdürmektedir. “Eskişehir’in Dünyaya Açılan Penceresi” sloganını benimseyen kanal, Digiturk, D-Smart gibi yayın platformları üzerinden de yayınlarını izleyicilerine ulaştırmayı başarmıştır. Geniş bir izleyici kitlesine hitap eden yayınlarıyla kanal, zengin içeriğiyle fark yaratmaya devam ediyor. Kanal 26 Canlı seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Kanal 26 izleyicilerine hitap edecek bir diğer Eskişehir yerel kanalı olan ES TV‘nin canlı yayınlarını da web sitemiz üzerinden kolaylıkla izleyebilirsiniz.

kanal 26

Kanal 26 Yayın Akışı

Kanal 26 yayın akışı birçok farklı türden programa ev sahipliği yapmaktadır. Sağlık, kültür, müzik, yaşam, spor, tarım, eğitim, din, teknoloji ve bilim olmak üzere farklı türlerden kaliteli yayınlar gün içerisinde ekranlara gelmektedir. Kanalda yer alan bazı programlar ise şöyledir;

Gündem Özel, Tekno Analiz, Spor 26, İnsana İyi Gelen Şeyler, Yılın Yerel Televizyonu, Ana Haber Bülteni, 26. Gün, İş ve Yaşam, Biz Bize, Haberiniz Olsun, Farklı Farklı, Günlük, Beyin ve Akıl, Hodri Meydan, Bizim Gözümüzden, Evim Sensin, Kültür ve Bilim Saati, Efsaneler, Şehrin Duayenleri, Söylemek Lazım, Kırmızı Siyah Spor, Bir Saz Bir Söz, Hayat Sağlıkla Güzel, Biliyorsan Gel, Eskişehir Sanayisine Yön Verenler, Masavizyon, Seçimin Nabzı, Sanayi Dahil Eskişehir, Şarkılarla Gel, Lokasyon, 4. Güç, Tarihin Belgeseli, Spor Yorum, Huzura Doğru, Konuşan Eskişehir, Tarım Postası, Ezgi Kervanı, Sağlınızdan Ümitliyiz, Yörelerimiz Türkülerimiz, Kutsal Topraklar, 3+B1R, Tüketirken, Herşey Sağlıkla Başlar, Anadolu Ünv ve Spor, Güzel Düşün Güzel Olsun, Hayat Tepebaşında, Gündem Turizm.

kanal 26

Frekans Bilgileri

Frekans: 12264

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Tel: 0222 323 2626

E-mail: [email protected]

Adres: Tunalı Mah. Gaffar Okkan Cad. No:1 Tepebaşı / Eskişehir

Website: http://www.kanal26.tv