Kanal 24

Kanal 24 Hakkında

2007 yılında yayın hayatına başlayan Kanal 24, TürkMedya bünyesinde ulusal düzeyde yayın yapan bir televizyon kanalıdır. TV 360 ve TV 4 kanalları da TürkMedya bünyesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Haber ağırlıklı yayınlar yapan kanal ayrıca belgesel, sağlık, ekonomi, sinema, aktüel türünde yapımlara da yayın akışında yer vermektedir. Merkezi İstanbul’da olan kanal Türksat uydularının yanı sıra Digiturk, D-Smart, KabloTv gibi platformlardan da yayınlarını izleyicilerine ulaştırmaktadır.

Kanal 24 Programları

Arafta Sorular

kanal 24 arafta sorular

Esra Elönü’nün sunduğu Arafta Sorular her pazar Kanal 24 ekranlarında. Genç kuşağın takip ettiği, kendine has üslübu ve yazılarıyla dikkat çeken bir isim olan Esra Elönü, sanatçılardan siyasetçilere, yazarlardan oyunculara birçok kişiyi bu programa konuk ediyor. Hayata, gündeme, insana dair her şey bu programda konuşuluyor. Esra Elönü ile Arafta Sorular pazar akşamları saat 20.12’te Kanal 24’te.

Kayıt Dışı

kanal 24 kayıt dışı

Beyza Hakan’ın moderatörlüğünü yaptığı programda vakit söyleyene değil söyletene, görünene değil görünmeyene, sahnedekine değil sahnenin arkasına, kuklaya değil ipleri tutana bakma vakti. Yeni dünya düzeninde uluslararası komploları ve oynanan oyunları görmeye hazır mısınız? Beyza Hakan’ın sunumuyla Kayıt Dışı cumartesi akşamları saat 22.15’te Kanal 24’te.

An ve Zaman

kanal 24 an ve zaman

Tarih Kanal 24 ekranlarında yeniden yazılıyor. Tarihin arka odalarında kalan önemli olaylar ayrıntılarıyla An ve Zaman’da tartışılıyor. Tarihe farklı bakan, bilinmeyenleri ortaya çıkaran program tarihçi yazar Koray Şerbetçi’nin sunumuyla her zaman saat 22.15’te ekranlarda.

Neler Oluyor Hayatta?

kanal 24 neler oluyor hayatta

Yaşam değerlerini sorgulayan program “Neler Oluyor Hayatta?”, toplumsal gerçekliğin bilgisine ulaşma noktasında sınırları zorluyor. Toplumun, bireylerin dünyaya bakışını, yaşamın merkezindeki konularla ele alıp, farklılığının insan ilişkilerinde olumlu olarak nasıl temellendirileceği konusunda seçenekler sunuyor. Bir anlamda zihnimizdeki problemin çözümüne katkı sağlayabilecek bir program olan “Neler Oluyor Hayatta?”, toplumun ürettiği bilgileri eleştiri süzgecinden geçiriyor.

8. Etap

kanal 24 8. etap

Ekranların en uzun soluklu otomobil ve motor sporları programı “8. Etap” otomobil dünyasındaki yenilikleri ve son haberleri ekrana yansıtıyor. Deneyimli televizyoncu Murat Öztürk’ün hazırlayıp sunduğu otomobil ve motor sporları tutkunlarının vazgeçilmez programı “8. Etap” cumartesi günleri saat 12:15’te 24’te.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12310

Sembol: 15000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 473 2400

E-mail: [email protected]

Adres: Atatürk Mh. Bahariye Cd. No: 31 Küçükçekmece / İstanbul

Website: http://www.yirmidort.tv