Kanal 15

Kanal 15 Hakkında

Kanal 15, 1995 yılından beri faaliyetini sürdüren, Burdur şehrinin yerel bir televizyon kanalıdır. Kanal uzun yıllar boyunca karasal yapmış, son dönemlerde büyük atılımlar gerçekleştirerek Türksat uydusundan yayınlarını ekrana getirmeye başlamıştır. Kanalın yönetim kurulu başkanı Mehmet Cadır’dır. Teknolojik çağa uydurmak, daha geniş kitlelere ulaşabilmek için yapılan yayınlar kaliteli ve içerik açısında faydalı yayınlar olmaktadır. Burdur halkının haber alma ihtiyacını karşılayan kanal aynı zamanda, şehrin tanıtımına yardımcı olacak programlara ciddi bir şekilde yayınlarında yer vermektedir. Yerel yayıncılığının öneminin arttığı bugünlerde, başarılı bir şekilde yayınlarını sürdüren kanal, bulunduğu şehrin sorunlarına da yayınlarında fazlasıyla değiniyor. Kanal 15 Canlı seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

kanal 15

Kanal 15 Yayın Akışı

Kanal 15 yayın akışında ağırlıklı olarak yerel haber yayınları yapılmaktadır. Kanal ilk yıllarında haber içeriklerine yayınlarında daha çok yer verirken, son yıllarda farklı türde yapımlara da sıkça yer vermektedir. Haberin dışında yerel çitfçiyi, yerel iş insanını ve yerel halkı ilgilendiren programlar gün içerisinde sıkça ekrana gelmektedir. Kanalda çok sayıda kültür, sanat ve spor içeriği de yer almakta, izleyiciler bu programları da sıkça takip etmektedir. Ayrıca Burdur’un tarihi güzellikleri, tarihiz anıt mezarları, çevre illerin gezilebilecek yerlerinin de yer aldığı gezi programları da yayın akışında yer almaktadır.

Eğlence programlarına da yayın akışında yer veren Kanal 15, spor programlarında ise Burdur ilinde yapılan spor müsabakaları ve takımlardan haberleri gün içerisinde farklı saatlerde ekrana getirmektedir. Kanal 15’te izleyicilerin severek izlediği yapımlardan biride Kore dizileridir. Günün farklı saatlerinde ekranlara gelen diziler, farklı kültürleri tanımak ve keyifli vakit geçirmek isteyen izleyiciler için güzel bir alternatif oluşturmaktadır. Kanal, Burdur ve Burdur insanına hizmet vermeye devam ederken, yayın akışı ve politikasını her geçen gün iyileştirmektedir.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12264

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri:

Tel: 0248 325 1490

E-mail: [email protected]

Adres: Fatih Mah. Süleyman Demirel Cad. 167/3 Ziraat Odası Yeni Binası Bucak / Burdur

Website: https://www.kanal15.com.tr