Kadırga TV

Kadırga TV Hakkında

Kadırga TV, Trabzon şehrinde yayın yapan yerel televizyon kanallarından biridir. Kadırga Fm’in televizyon alanına yönelmesi ile açılan kanal, Trabzon yerel kanalları arasında uydu üzerinden yayın yapan tek kanaldır. “Karadeniz Kadırga’dan İzlenir” sloganını kullanan kanal, Karadeniz kültürünü yayınlarına yansıtmaktadır. Trabzon ve Karadeniz bölgesinden yerel haberlere yayınlarında ağırlıklı olarak yer veren kanal, aynı zamanda herkesin keyifli izleyebileceği programlara da ev sahipliği yapmaktadır.

kadırga tv

2007 yılından beri faaliyetlerini sürdüren kanal, Köy TV, Av TV, Meltem TV ve Mesaj TV gibi kanalları da bünyesinde barındıran Mesaj Yayın Grubu bünyesinde yer alan televizyon kanallarından biridir. Kanalın Türksat uydusu üzerinden yayınlarını sürdürmesi ile izleyici kitlesi artmış, ülkemizde ve dünyadaki Trabzonluların rahatlıkla izleyebildiği bir kanal haline gelmiştir. Kanal ayrıca D-Smart ve Digiturk gibi yayın platformlarından da yayınlarına izleyicilerine ulaştırmaktadır. Kadırga TV Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

kadırga tv

Kadırga TV Yayın Akışı

Kadırga TV yayın akışı, zengin içeriklerden oluşmaktadır. Haber programlarının dışında belgesel, dini, gündem, sağlık ve spor yayınları da kanalda gün içerisinde izleyicilerle buluşan yapımlardır. Kanalın yayın akışı içerisinde yer alan bazı programlar ise şunlardır; Ölçü, Futbol Saati, Karadeniz’de Gündem, Genç Fikir, Kadırga Spor, Arka Plan, Önce Sağlık, Kaybolan Değerlerimiz, Gurbetten Türkiye’ye Bakış, Gönül Hattımız, Tele Yorum. Kadırga TV’de Karadeniz bölgesi ve insanıyla ilgili yapılan belgeseller büyük beğeni toplamaktadır. Kanalın en çok izlenilen yapımları arasında bu yayınlar bulunmaktadır.

Kanal ayrıca Türkiye siyasetinin de sıkı bir takipçisidir. Merhum siyasetçi Haydar Baş grubuna yakınlığıyla bilinen kanal, gün içerisinde BTP (Bağımsız Türkiye Partisi)’den siyasetçilerle yapılan röportajları ve canlı yayınları ekrana getirmektedir. Sporda ise Trabzonspor ve ağırlıkla Trabzon ilinde faaliyet gösteren yerel takımların haberlerine yer verilmektedir. Kadırga TV, Trabzon insanına Trabzon’la ilgili haberleri verme hizmetini başarı ile sürdürmektedir. Kaliteli teknik alt yapısı ve nitelikli insan kaynaklarıyla sevilen bir televizyon kanalıdır.

kadırga tv

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri:

Tel: 0462 326 3130

E-mail: [email protected]

Adres: 1 Nolu Beşirli Mah. Devlet Sahilyolu Cad. No: 589/A Ortahisar / Trabzon

Website: www.kadirga.com.tr