İdman TV

İdman TV Hakkında

İdman TV 1

İdman TV oldukça kaliteli ve özgün yayın politikası sebebiyle, insanlar tarafından bilinen en kaliteli spor kanallarından birisidir. Azerbaycan’ın en prestijli ve yüksek kalitede yayın yaparak Türkiye’de de oldukça dikkat çekmiştir. Bu sebeple, Türkiye ve Türk sporseverler izliyor. Birçok sporseverin de takdirini toplayan bu kanal, gün içinde internette canlı olarak İdman TV’de izlediğinizde, o hafta büyük Avrupa kulüplerinin ve büyük profesyonel liglerinin maç özetinin yayınını görebilirsiniz. Kanal ayrıca AZ TV ve Medeniyet TV kanallarıyla kardeş kanal konumundadır.

idman tv

Kanal ayrıca Azerbaycan Ligi maçlarını da yayınlıyor ve ekibi sporseverler için her şeyi düşünüyor. Kanalın en yüksek reytingli radyo programı, Avrupa futbol kulüpleri ve futbolcularla yapılan bir test ve uygulama dönüştürme programına dönüştürülerek, futbol takımlarıyla yapılan röportajlarla programa dönüştürüldü. Özellikle Messi, Ronaldo ve Neymar gibi ünlülere yönelik şovlar da futbolun favorileridir. Ayrıca yayın akışını ve yüksek çözünürlüklü İnternet’te yer almak isteyen herkesi değiştirebilir. Bu programlardan hoşlanan herkes web sitemiz üzerinden İdman TV canlı izle yazabilir ve kanalın canlı yayınlarını en yüksek kalitede izleyebilir.

Hepimizin bildiği gibi İdman TV Azerbaycan TV kanalı ve birçok Azerbaycan kanalı gibi Türksat uydusundan yayın yapmamaktadır. Bunun nedeni, idman TV’nin şifrelenmiş platformları kullanmakta ısrar ettiği, şifrelenmemiş yayınlar gibi bu programlara müdahale ettiği için şifrelenmemiş yayınlarda gösterilmektedir. Evinizde Avrupa yayınlarını alabilen bir anteniniz yoksa, kanalı yalnızca İnternet üzerinden izleyebilirsiniz. Birçok kanalın canlı yayınlarını sunduğumuz web sitemizde bu kanalın da canlı yayınlarını HD görüntü kalitesinde kesintisiz şekilde izleyebilirsiniz.

idman tv

İngiltere Premier Ligi başta olmak üzere Avrupa’nın en prestijli UEFA Şampiyonlar Ligi’nin pek çok maçını sunmaktadır. Alman, Bundesliga ve İtalyan lig maçları net ve kaliteli bir şekilde oynamaktadır. UEFA Avrupa Ligi, Avrupa’nın en büyük ikinci yarışmasıdır ve aynı zamanda idman TV aracılığıyla seyirci çekmektedir. Azerbaycan’da araştırma yapan Türkiye Süper Spor Ligi Azerbaycan Futbol Federasyonu’nun ligin yayınlarını tüm sporseverlerin kullanımına sunduğunu biliyoruz. Web sitemiz üzerinden İdman TV canlı yayın akışını takip edebilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Azerspace-1

Frekans: 11175

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Tel: (+99412) 5370299

E-mail: [email protected]

Adres: AZ1011, Bakı şəh., M.Hüseyn küç., 1

Website: http://www.idmantv.az/az