İctimai TV

İctimai TV Hakkında

İctimai TV 1

İctimai TV 25 Ağustos 2005 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Azerbaycan devletinden gelen bağışlarla yayına başlayan kanal, kısa sürede büyük ilgi gördü ve geniş bir izleyici kitlesi oluşturmayı başardı.. Hotbird, D-smart ve Azerspace uydu yayınlarında izlenebilen kanallar dijital olarak izlenebilmektedir. Ayrıca web sitemizde yer alan İctimai TV canlı izle sayfasından da kanalın canlı yayınları kolaylıkla izlenebilmektedir.

Kanalın en çok ilgiyi çekmesinin nedenlerinden biri de İtalya’da UEFA Avrupa Ligi ve Seria A’nın yayınlanmasıdır. TV olmayan yerlerde, yalnızca kişisel bir tablet veya bilgisayar ile web sitemiz aracılığıyla bu kanala erişebilir ve İctimai TV’nin izleyicilere sunduğu çeşitli içeriklerden faydalanabilirsiniz. Kanalın yayın akışı genellikle spor programları içermektedir. Bu sebeple spor severlerden oluşan bir izleyici kitlesi oluşturmayı başaran kanal, bu şekilde izlenme oranlarını arttırmaktadır. İnsanlar sadece Azerbaycan’da yaşamakla kalmıyor, aynı zamanda farklı bölgelerden kanalları da izliyor. Bu sebeple haber programları da yayın akışında yer alıyor ve izleyiciler de ülkedeki ve dünyadaki son durum ve gelişmelerinden haberdar olabiliyor.

ictimai tv

Azerbaycan ülke olarak yeniliğe ve kalkınmaya büyük önem veriyor. Bu nedenle yeniliklere ayak uyduran ve her geçen gün altyapısını güçlendiren İctimai TV kanalı da dünyaca beğenilmekte ve dikkate alınmaktadır. Kanalı izleyerek spor dünyasını ve gündemdeki haberleri takip edebilirsiniz. Kanalda hem spor müsabakaları canlı olarak yayınlanır hem de ardından detaylar özel prosedürlerle tartışılır. Haber programlarında da aynı özeni görmek mümkün. Kanal 2005 yılında yayına başlamıştır ve günümüzde hala sevilmekte ve izlenmektedir. Kanalı web sitemiz üzerinden İctimai TV canlı izle başlığı altında izleyebilirsiniz. Canlı izlenebilen kanallarda herhangi bir sorun yoktur.

İnternet yardımı ile uydu yayını olmadan bile çeşitli kanallara ulaşılabilir. Sadece yerel ülkelerdeki kanalları değil, diğer ülkelerdeki kanalları da kolayca izleyebiliyoruz. Sadece internet bağlantısı ve kişisel bir tablet veya bilgisayara sahip olmak da yeterlidir. Kardeş ülke Azerbaycan’ın en popüler kanallarından biri İctimai TV kanalıdır. Spor ve haber programları bu kanalda yoğunlaşmıştır. Web sitemizden İctimai TV canlı yayın akışını takip edebilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Azerspace-1

Frekans: 11169

Sembol: 20400

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Tel: +(994 12) 430-23-04

E-mail: [email protected]

Adres: Bakı şəhəri, Şərifzadə küçəsi 241, AZ1012

Website: https://www.itv.az