İçel TV

İçel TV Hakkında

İçel TV, 2012 yılında kurulan yerel bir televizyon kanalıdır. Mersin şehri ve bölgesinden yayınlar yapan kanal, Tepe Radyo TV A.Ş bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Birçok radyo kanalını da bünyesinde barından Tepe Medya grubu, son yıllarda yaptıkları yatırımlar ile adından söz ettirmektedir. Kanal, Mersin şehrinden en güncel haberleri ekranlarına taşımaktadır. Kaliteli alt yapısı ve deneyimli kadrosuyla ülkemizde en çok izlenilen yerel televizyon kanallarının başında gelmektedir.

içel tv

Mersin’in tanıtımına katkı sağlayacak birçok program da kanalın yayın akışı içerisinde mevcuttur.  Günün her saati yaptığı canlı yayınlar ve konukların katılımlarıyla Mersin gündeminin nabzını tutan kanal, yerel halka da sıklıkla mikrofonlarını uzatmaktadır.  Halkın görüşlerini ve isteklerini yönetim mercilerine iletme görevi de görmektedir. İnternet ve sosyal medya üzerinden yayınlarını sürdüren kanal, her geçen gün izleyici kitlesini arttırmaktadır. İçel TV Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Mersin’in sevilen diğer bir yerel kanalı olan Sun TV‘nin canlı yayınları da web sitemizde!

içel tv

İçel TV Yayın Akışı

İçel TV yayın akışı haber programlarının dışında birçok kaliteli programa ev sahipliği yapmaktadır. Şehrin sevilen isimlerinin hazırlayıp sunduğu programlar güncel konulara değindiği gibi, izleyenlere fayda sağlayacak bilgilere de sahiptir. Kanalın yayın akışında yer alan bazı programlar şunlardır;

İçel Gündemi, Hayatın Trafiği, Rahmetten Damlalar, Su Hayattır, Tekin Narşap ile Manşet, Ön Libero, Vizyoner, Seda İlgi ile Cumartesi Enerjisi, Tartışma. Kanalda haberlerin dışında spor, eğlence, müzik, gezi, ekonomi, sağlık, hukuk, din, tartışma, kültür türlerinde programlarda mevcuttur. Başarılı programcılara sahip kanal, programlarında alanında uzman konuklara da sıklıkla yer vermektedir. Mersin’in en çok izlenen yerel televizyonu olan İçel TV, yayıncılık tecbrübesi ve kaliteli insan kaynakları ile ülkemizde yerel televizyonlar arasında öne çıkmaktadır. İçel TV Canlı İzle seçeneği için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

içel tv

Frekans Bilgileri

Kanal şu anda Türksat uydusunda yer almasa da yakın bir zamanda uyduya geçerek yayınlarının ülkenin her yerinden izlenmesini sağlayacaktır.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0324 233 6655

E-mail: [email protected]

Adres: 50. Yıl Mah. 13. Cad. 2750 Sok. Kuzey İndigo İş Merkezi 5/9 Yenişehir / Mersin

Website: https://www.iceltvfm.com