İBB TV

İBB TV Hakkında

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan kanal, İstanbul halkına belediye meclisini canlı olarak izleme imkanı sunmaktadır. İstanbul’da olan biten her şeyi ekranlara taşımaya çalışan İBB TV aynı zamanda belediye hizmetlerini de ekranına taşımaktadır. İstanbul’da yaşayan insanların belediye hizmetlerini canlı olarak izlemeleri sonucu belediyecilik olgusunun yerine getirilip getirilmediğini iyi bir şekilde takip edilebilmektedir.

İBB TV 1

İBB TV Canlı

İBB TV, bilgi haber ve enformasyon akışını dijital ekranlarda da İstanbullu vatandaşlara ulaştırabilmektedir. İstanbul’u anlamak ve anlatmak için orijinal haber, belgesel, dizi ve programları, yapılan nitelikli araştırmaların doğrultusunda izleyicilerine aktarmaktadır. İlk şehir televizyonu misyonuna sahip olan kanal üreten bir medya yayıncısı konumundadır. İstanbulluların haber alma özgürlüklerini gözeterek, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin etkinlik, canlı yayınları ve en yeni içeriklerini bu kanalda izleyebilirsiniz. Ayrıca kanal, sosyal medya hesapları üzerinden de yayınlarını dijital ortama taşıyıp daha fazla kişiye ulaşmaktadır.

İBB TV Yayın Akışı

İstanbulluların kanalı olan İBBTV, günlük yayın akışı içerisinde yapılan hizmetlerden görüntüler, ve İstanbul’un gündemini izleyicilere aktaran yayınlar yapılmaktadır. İBB Meclis oturumları, İstanbul Gündemi düzenli olarak ekrana gelen programlardır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı şirketlerin çalışmaları düzenli olarak ekranlara gelmektedir. Ayrıca Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu sık sık kanalın yayınlarına çıkarak, yapılan icraatları İstanbul halkına bu ekranlardan aktarmaktadır. 

ibb tv meclis toplantısı

İBB TV Canlı İzle

İstanbul Büyükşehir Belediyesi TV, İstanbullular ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi kuruluşları arasında bir bağ kurmayı vazife edinmiştir. Bu doğrultuda yayın hayatına devam eden kanal, geleneksel medya, dijital medya ve sosyal medyayı tek bir çatı altında toplamıştır. Şehirdeki yatırımlar, faaliyetlerin, kültür sanat haberlerinin, vizyona giren filmlerin, raflardaki en yeni kitapların haberleri İstanbul Büyükşehir Belediyesi TV ekranlarında. İstanbul halkı için yapılan her çalışma evrensel değerler çerçevesinde ekranlara gelmektedir. kanalın canlı yayınalarına internetten, sosyal medyadan, açık hava araçlarından, mobil ekranlardan erişim sağlayabilirsiniz. İBB TV canlı yayınlarını sitemiz bedavatv.com üzerinden de kesintisiz canlı olarak izleyebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 375 3200

E-mail: [email protected]

Adres: Mollahüsrev Mahallesi Revani Çelebi Sk. No:4 Fatih / İstanbul

Website: https://ibb.tv