HRT Akdeniz TV

HRT Akdeniz TV Hakkında

HRT Akdeniz TV, Türkiye’nin ilk televizyon kanallarından biri olarak istikrarlı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Hatay bölgesinde yerel bir televizyon kanalı olarak yayın yapan kanal, yaklaşık 25 yıldır başarılı bir şekilde şehrin haber alma ihtiyacını karşılamaktadır. Kanal, Türksat uydusuna geçmesi ile birlikte hem yerel düzeyde hemde ulusal düzeyde izlenme oranlarını arttırmış ve yayınlarını birçok insana ulaştırmayı başarmıştır. Ciddi, ilkeli, dürüst, tarafsız haber anlayışı ile, gerçek hayattan haberleri, en kısa zamanda en iyi anlatımla izleyicilere ulaştırmayı misyon edinmiştir.

hrt akdeniz tv

HRT Akdeniz TV’nin asıl amacı, hiçbir güç tarafından baskı altına alınmadan, algılara boyun eğmeden, objektif bir şekilde haberler yapabilmektir. Hatay ve Türkiye gündemine dair her olay ve haber, öncelikle doğruluk payının araştırılması ve sonrasında ekranlara aktarılmasıyla yapılmaktadır. Kanal, ülkemizde yayın yapan yerel televizyon kanalları arasında kalitesiyle öne çıkmaktadır. HRT Akdeniz TV Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

HRT Akdeniz TV Yayın Akışı

HRT Akdeniz TV yayın akışı oldukça kaliteli yapımlara ev sahipliği yapmaktadır. Kanalın başarılı sunucuları haberlerin dışında yerel halka fayda sağlayacak birçok programa imza atmaktadır. Kanalda sağlık, psikoloji, gezi, tartışma, ekonomi, müzik, sanat ve kültür türlerinde yayınlarda yapılmaktadır. Kanalın yayın akışında yer alan bazı programlar şöyledir;

Ali Yolcu ile Ana Haber, Yeni Bir Gün, Demokrasi Bulvarı, Duyguların Dili, Bizim Diyarımız, Meriç’in Dünyası, Gönülden Gönüle, Sağlıklı Günler, Hatay Yolcuları, Spor Saati. Hatay şehrinin yerel televizyonu olarak, yerel halka en hızlı ve en doğru şekilde haberleri ulaştırma misyonuna sahip olan HRT Akdeniz TV, başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmektedir. Kanalda yayınlanan programların sunucuları düzgün diksiyonları ve profesyonellikleriyle dikkat çekmektedir. Kanal Hatay ve bölgesinin en çok izlenen kanalı olmaya devam ediyor.

hrt akdeniz tv

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri:

Tel: 0326 221 3636

E-mail: [email protected]

Adres: Ürgen Paşa Mah. Atatürk Cad. 16. Sok. Çelik Yapı Evleri A Blok Kat:1 No:3 Antakya / Hatay

Website: www.hrt.com.tr