Habertürk TV

Habertürk TV Hakkında

23 Mart 2001 yılında yayın hayatına başlayan kanal 2007 yılında Show TV, Bloomberg HT, Show Türk ve Show Max gibi kanalların da sahibi olan Ciner Yayın Grubu tarafından satın alınmasıyla ulusal düzeyde yayın yapan bir televizyon kanalı oldu. Habertürk, Türkiye’de en çok izlenen haber kanallarından biridir. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Kürşad Oğuz yapmaktadır. Merkezi İstanbul’da olan kanal, Türksat uydularının yanı sıra, Digiturk, D-Smart, KabloTV gibi platformlardan da izleyicilerine ulaşmaktadır. Kanalın en çok izlenen yapımları arasında Teke Tek, Gün Başlıyor, Ne Yapsak? gibi programlar yer almaktadır. Habertürk’te ekranlara gelen tartışma programları, izleyicilerin merakla izlediği programlar arasında yer alıyor. Hafta içi ve hafta sonları yayın akışında gündemi ilgilendiren konuların konuşulduğu bir çok haber ve tartışma programı ekranlara geliyor.

Habertürk TV Programları

Gün Başlıyor  

habertürk tv gün başlıyor

Murat Güloğlu’nun sunduğu Gün Başlıyor, sabahın ilk saatlerinde en güncel gelişmeleri, siyaset, spor ve ekonomi haberlerini herkesten önce evlerinize getiriyor. Program hafta içi her gün sabah 06.00’da başlıyor.

Teke Tek

habertürk tv teke tek

Bir ekran klasiği Teke Tek, usta gazeteci Fatih Altaylı’nın yorumları, ve katılan ünlü konuklarıyla ekranlara gelmeye devam ediyor. Teke Tek’te gündem belirleniyor, gerçekler açığa çıkıyor. Teke Tek pazartesi ve çarşamba akşamları saat 20.00’de Habertürk’te.

Türkiye’nin Nabzı

habertürk tv türkiyenin nabzı

Veysi Ateş’in hazırlayıp sunduğu program, siyasetten yer alan tartışmaları, iktidar ve muhalefetin yol haritasını, gündeme dair önemli olayları ekranlara getiriyor. Türkiye’nin Nabzı önemli konuklarıyla Türkiye’de en çok izlenen haber programlarından biridir. Program çarşamba akşamları saat 21.00’de ekrana geliyor.

Enine Boyuna

habertürk tv enine boyuna

Hülya Hökenek, gündemden en özel başlıkları, programa katılan gazeteciler ve akademisyenlerle değerlendiriyor. Türkiye’nin sıcak gündemi Hülya Hökenek ile Enine Boyuna’da tartışılmaya devam ediyor. Program cuma akşamları saat 20.00’de yayınlanıyor.

Burası Haftasonu

habertürk tv burası haftasonu

Oylum Talu’nun hazırlayıp sunduğu programda, birbirinden önemli ve dikkat çeken konular, ünlü konuklarıyla ekranlara geliyor. Hafta sonlarının keyifli programı Burası Haftasonu, cumartesi ve pazar günleri saat 08.00’den itibaren ekranlarda!

Frekans Bilgileri

Frekans: 11053

Sembol: 8000

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 313 6000

E-mail: [email protected]

Adres: Abdülhak Hamit Cd. 56-58 Beyoğlu-İstanbul

Website: https://tv.haberturk.com

No Responses

  1. Anonim