Haber İstanbul

Haber İstanbul Hakkında

Emin Barıner’in sahibi olduğu İstanbul Haber kanalı 2020 yılında kurulmuştur. RTÜK’ten izin aldıktan sonra faaliyete geçen kanal, test yayınlarını şu an itibariyle devam etmektedir. İstanbul’un sokaktaki nabzını tutacak olan kanal uydu yayınlarının yanı sıra internet üzerinden de yayınlarını izleyicilere ulaştırmaktadır. Denizli bölgesinin iki televizyonu Pamukkale Tv ve ART’nin kardeş kanalı olan Haber İstanbul’un genel merkezi İstanbul’dadır. Türkiye’nin en büyük ve en önemli şehri olan İstanbul için kurulan haber kanalı, şehirde yaşanan en sıcak gelişmeleri ekrana getirecektir. Çok farklı ve iddialı bir içerik ile yayın hayatına başlayan kanalın hedefi yüksek bir izlenme oranına sahip ulusal bir kanal olabilmek. Birçok gazeteci ve programcıyı bünyesine katan kanalın genel koordinatörlüğünü ise başarılı gazeteci Hülya Önce yapmaktadır.

Haber İstanbul Canlı İzle

İstanbul için farklı ve yeni bir kanal olan Haber İstanbul, “İstanbul’u Yaşayanların Televizyon” sloganını kullanmaktadır. İlkeli, seviyeli ve tarafsız bir yayıncılık anlayışıyla izleyicilere ulaşmaktadır. Haber İstanbul yayınlarını canlı ve kesintisiz izlemek için sitemiz bedavatv.com u ziyaret edebilirsiniz.

Haber İstanbul Programları

Tatlı Tuzlu

haber istanbul tatlı tuzlu

Televizyon ekranlarındaki klasiklerden uzak, sohbeti ve eğlencesi bol bir program Tatlı Tuzlu, televizyon ekranlarından izleyicilerin sinirlerine pansuman yapıyor. Ufuk Ağca ve Elif Şadoğlu’nun sunuculuğunu üstlendiği program farklı ve samimi bir anlatım içeriyor.

Klinik

haber istanbul klinik

Tuğba Saraç’ın sunduğu sağlık programı Klinik’te, her hafta birbirinden önemli alanında uzman doktorlar insan sağlığıyla ilgili bilgilerini izleyicilere aktarıyor. Sağlık alanında merak edilenler program sunucusuna soruluyor ve uzman konuklar cevaplandırıyor.

Gündem Turizm

haber istanbul gündem turizm

Pınar Küçük ve Barış Türer’in sunduğu program da turizm sektörüyle ilgili gelişmeler, yeni olanaklar ekranlara geliyor. Her programda sektörün farklı bir aktörü konuk olarak analizlerini izleyicilere aktarıyor.

Pozitif Bakış

haber istanbul güdnem turizm

Meltem Akcan’ın sunduğu aktüel yaşam programı Pozitif Bakış, farklı konu ve konuklarıyla Haber İstanbul kanalında ekranlara gelmeye devam ediyor. Felsefe, sağlık, egzersiz, beslenme gibi yaşamsal konular konu ediliyor ve farklı ve keyifli bir program ortaya çıkıyor.

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 414 3434

E-mail: [email protected]

Adres: Dere Boyu Cad. Zağra İş Merkezi B Blok No:14 Sarıyer / İstanbul

Website: http://haberistanbultv.com