Haber Global

Haber Global Hakkında

Haber Global 2018 yılında yayın hayatına başlayan bir haber kanalıdır. Global Media A.Ş bünyesinde faaliyetlerini sürdüren kanalın merkezi İstanbul’dadır. Faruk Demirel’in Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı kanal Türksat uydularının yanı sıra Digiturk, D-Smart, Kablo TV gibi yayın platformlarından da izleyicilerine ulaşmaktadır. Bünyesinde yer alan bir çok isim, daha önceden büyük ulusal kanallarda programcılık yapmış kişilerdir. Erhan Ertürk, Onur Tuğrul, Jülide Ateş, Candaş Tolga Işık, Fatih Demirkol gibi tanınmış başarılı ekran yüzlerini bünyesinde barındırmaktadır. Haber kanalı olmasının yanında spor, sağlık, aktüel, gezi, tartışma türünde programlara da yayınlarında yer vermektedir.

Haber Global Programları

Kontra

haber global kontra

Spor gündeminin konuşulduğu, en son transfer gelişmelerinin izleyicilere aktarıldığı, spor programı kontra Pazar günleri saat 23.00’te Haber Global ekranlarında. Onur Tuğrul’un moderatörlüğünü yaptığı programa Uğur Karakullukçu, Candaş Tolga Işık, Serdar Ali Çelikler yorumlarıyla eşlik ediyor.

Jülide Ateş ile 40

haber global jülide ateş ile 40

Başarılı sunucu Jülide Ateş’in hazırlayıp sunduğu program perşembe günleri saat 20.30’da ekranlara geliyor. Jülide Ateş programa katılan konuklarına cevap vermesi zor olabilen 40 farklı soru soruyor. Sorduğu sorular çizgileri aşıyor ve bazen tansiyon yükseliyor ama doğrular ortaya çıkıyor.

Artı Eksi

haber global artı eksi

Doğru bilinenler yanlış, yanlış bilinenler doğru olabilir mi? Konulara farklı bakanlar, katılanlar veya katılmayanlar ve tüm taraflar aynı masada buluşuyor. Karşıt düşünceler fikirlerini savunuyor. Serdar Akdoğar ile Artı Eksi’de merak edilenler konuşuluyor, tartışılıyor. Artı Eksi cumartesi akşamları saat 20.00’de Haber Global’de.

A’dan Z’ye Sağlık

haber global a'dan z'ye sağlık

Sağlık alanında en yeni teşhis ve tedavi yöntemleri, tıptaki son teknolojiler ve sağlığımızı ilgilendiren önemli konular bu programda. Şahla Orujova ile A’dan Z’ye hafta sonları saat 11.30’da Haber Global’de.

Başka Şeyler

haber global başka şeyler

İnsanlık tarihinden günümüze merak edilen her şey, tartışılan birçok konu programda konuşuluyor. Ekin Olcayto’nun sunumuyla Başka Şeyler cumartesi geceleri saat 00.00’da Haber Global’de. 

Frekans Bilgileri

Frekans: 12379

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Telefon: 444 13 24

E-mail: [email protected]

Adres: Huzur Mahallesi, İmam Çeşme Yolu Cd. No: 10, 34396 Sarıyer / İstanbul

Website: https://haberglobal.com.tr