GS TV

GS TV Hakkında

GS Tv, Galatasaray Spor Kulübü tarafından 18 Eylül 2006 tarihinde kurulmuş kulüp televizyon kanalıdır. Kanal Galatasaray’la ilgili haberleri, tüm branşlardan gelişmeleri, amatör spor branşlarının müsabakalarını, maç öncesi ve maç sonrası röportajları, oyuncular, klüp yöneticileri ve çalışanlarıyla yapılan söyleşileri Galatasaray taraftarları için ekrana getirmektedir. Kanal, Türksat uydusu ve Digiturk üzerinden yayınlarını taraftarlarına ulaştırmaktadır. Kanal ayrıca sosyal medya ve internet üzerinden de Galatasaraylı taraftarlara ulaşabilmektedir.

GS TV Programları

Galatasaray Ansiklopedisi

gs tv galatasaray ansiklopedisi

Galatasaray tarihinin konuşulduğu, efsane eski futbolcuların futbol ve özel hayatlarından kesitlerin yer aldığı bir spor tarihi programı Galatasaray Ansiklopedisi GS TV ekranlarında taraftarlarla buluşmaya devam ediyor.

Günaydın Galatasaray Ailesi

gs tv günaydın galatasaray ailesi

GS TV’nin sabah kuşağında gazete manşetleri ve haberlerin sunulduğu spor programı taraftarlarla her sabah buluşmaya devam ediyor. Programa zaman zaman Galatasaray camiasından önemli isimler konuk olarak katılıyor.

Sarayın Yıldızları

gs tv sarayın yıldızları

Sunuculuğunu Melisa Çizmeci’nin yaptığı Sarayın Yıldızları, Galatasaray sporcularının yanı sıra, farklı sektörlerden Galatasaray’a gönül vermiş ünlü kişilerle yapılan sohbet tadında röportajlarla Galatasaray TV’de ekranlara gelmeye devam ediyor.

Unutulmaz Maçlar

gs tv unutulmaz maçlar

Galatasaray tarihinden unutulmayan maçlar GS TV’de yeniden ekrana geliyor. Efsene kadrolar ve efsane isimlerin yer aldığı birbirinden önemli maçlar bu programda Galatasaray taraftarı için yeniden yayınlanıyor.

Galatasaray Tv’de kulüple ilgili haberler günlük yayın akışında yer almaktadır. Ayrıca Galatasaray tarihinden en önemli maçlar banttan tekrardan izleyicilerle buluşmaktadır. Kanalda gün içinde sporcularla yapılan röportajlar, onların günlük hayatlarından kesitler, Galatasaraylı taraftarlarca büyük bir ilgiliye izleniyor. Futboldan basketbola, voleyboldan kürek sporuna kadar pek çok spor branşından gelişmeler sevilen spikerlerle ekranlara gelmektedir. Efsane Aslanlar, Pano, Grand Cour, Efsaneler, Adanmış Hayatlar, Gerçekleri Tarih Yazar, Spor Okulları, Dünyanın Sporu, Akademi Günlüğü, Branş Defteri, Gamezone kanalda ilgiyle izlenen programlardan bazılarıdır. GS Tv, Galatasaray taraftarı için hala bir numaralı haber kaynağıdır.

Frekans Bilgileri

Frekans: 11676

Sembol: 24444

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 305 1905

E-mail: [email protected]

Adres: Ali Samiyen Spor Kompleksi Türk Telekom Stadyumu, Huzur Mh. Seyrantepe Sarıyer / İstanbul

Website: https://galatasaray.com