FOX TV

Fox TV Hakkında

24 Şubat 2007 yılından itaberen Türkiye’de yayın hayatına başlayan Fox TV, Amerikalı Walt Disney Company’ye ait, Türkçe yayın yapan dizi, film ve haber kanalıdır. “Daha Daha Fox” sloganını kullanan kanal, yaptığı haber bültenleri, diziler ve programlar ile Türkiye’de en çok izlenen kanallardan biridir. İsmail Küçükkaya ve Selçuk Tepeli’nin sunduğu haber bültenleri birçok kişi tarafından izlenmektedir. Fox TV yayınladığı diziler ile reytingler de her zaman iyi sonuçlar alan bir kanaldır. Yasak Elma, Bay Yanlış, Mucize Doktor bu dizilerden bazılarıdır. Kanalda ayrıca gündüz kuşağı programları ev kadınlarının en çok izlediği programlardan o

Fox TV Programları

Yasak Elma

fox tv yasak elma

Birbirinden ünlü oyuncuların kadrosunda yer aldığı, dram ve komedi türündeki dizi Yasak Elma, Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Entrikalar, tartışmalar, kavgalar bu dizide. Pazartesi akşamları reytinglerde üst sıralarda yer almaya devam eden dizi, yeni karakterleriyle hayranlarını memnun etmeye devam ediyor.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat

fox tv ismail küçükkaya ile çalar saat

Türkiye’nin gündemi, en doğru ve en tarafsız bir şekilde İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat’te ekranlara geliyor. Usta gazeteci İsmail Küçükkaya, ünlü konuklarıyla, halkın sorunlarına ve ülkenin gidişatına değiniyor. Türkiye’nin en çok izlenen sabah haber bülteni hafta içi her gün Fox TV’de.

Sen Çal Kapımı

FOX TV 1

Başrollerinde Kerem Bursin ve Hande Erçel’in yer aldığı Sen Çal Kapımı, en başta birbirinden nefret eden, ama daha sonra birbirlerine deli gibi aşık olan Eda ve Serkan Bolat’ın komik hikayesi ile ekranlara geliyor. Sen Çal Kapımı cumartesi akşamları Fox TV’de yayınlanıyor.

Mucize Doktor

FOX TV 2

Güney Kore yapımı “Good Doctor”dan uyarlanan Mucize Doktor perşembe akşamları reytinglerin tepesinde yer almaya devam ediyor. Otizm sendromuna sahip Ali Vefa’nın çok severek yaptığı doktorluk mesleği ve hastanede başına gelen olaylar bu dizide konu ediliyor. Ali Vefa’nın doktorluğa duyduğu aşk izleyicileri derinden etkiliyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12336

Polarizasyon: Yatay (H)

Sembol: 5520

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 414 90 90

E-mail: [email protected]

Adres: Kazlıçeşme Mah. Kennedy Cad. No:44 Zeytinburnu/İstanbul

Website: https://www.fox.com.tr

No Responses

  1. Anonim