FM TV

FM TV Hakkında

fm tv

FM TV yayın hayatına Masum Bayraktar isimli eski bir cemaat üyesi tarafından kurulmuştur. Kanalın türü dini-tematik ve İslam dini üzerine Türkçe yayın yapmakta. Kanal, kuruluşundan bugüne farklı tarzda bir İslam anlayışı ile seyircileriyle buluşuyor. Kanalda çeşitli programlarla en temel seviye dini öğretiler yer almaktadır. Kanalın programlarını takip etmek çok kolay özellikle yaşını almış seyirciler için program saatleri akılda kolay kalacak şekilde düzenlenmiş ve her saat başında yeni program başlıyor. Sabah 8’de başlayan günlük yayın akışlarında seyirciler günde en az 4-5 saat Masum Bayraktar Hoca’yla ve ekibiyle vakit geçiriyor.

fm tv

Program çeşitliliği ve içerikleri oldukça zengin olan FM TV, İslami olarak pek çok konuda program yapmaktadır. Seyircilerin en sevdiği yayınlardan olan İslam-i yarışmalar pek çok din bilgisi olan adamın bir araya gelip yarıştığı dini bilgi yarışmasıdır.

Pek çok İslam-Tematik yayın yapan kanal bulunmakta bu kanallarda tesettürlü yada tesettürsüz kadınlar sunuculuk yapmakta veya konuk olarak yayına gelebilmekte. Son derece muhafazakar olan kanal; sohbet, tasavvuf, İslami Tarih gibi çeşitli dini bilgileri öğrenmek isteyenler için oldukça iyi bir platformdur. FM TV seyircileri dini bilgileri öğrenirken diğer yandan haberleri de takip edebilmekte. Yayın akışında haber saatleri de olan FM TV canlı yayınlar ve canlı haber bültenleri ile izleyicisiyle buluşuyor.

fm tv

Kanalın yayın akışının önemli bir kısmını temel İslam bilgileri oluşturuyor. Elif-be öğreniyorum programıyla izleyiciler her yaştan Kuran okumayı öğrenirken, Kuran öğreniyorum programıyla doğru telaffuz ve akıcı okumayı öğrenebiliyor. Kur-anı okumayı öğrenenler ve ezber yapmak isteyenler; Kuran Ezberliyorum programı ile her yaştan seyirciler Kuran ezberleyebiliyor. Siz de bu kanalı FM TV canlı yayın izle aracıyla web sitemizde izleyebilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Tel: 0 216 488 0 488

E-mail: [email protected]

Adres: Çengeldere Mah. Çengeldere Cad. No: 50  Beykoz / İstanbul

Website: https://www.fmtelevizyonu.com