FB TV

FB TV Hakkında

FB TV, Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından 19 Ocak 2004 tarihinde kurulmuş bir kulüp televizyon kanalıdır. Kanal, Fenerbahçe’nin öncelikli futbol ve basket branşları ve takımın şubesinin olduğu tüm spor branşlarından müsabakaları, sporcu ve antrenörlerle yapılan röportajları, kulüp ve takımlarla ilgili tüm gelişmeleri Fenerbahçe taraftarları ve spor severler için ekrana getirmektedir. FB TV Türkiye’nin ilk spor kulübü televizyonudur ve Türksat uydularının yanı sıra Digiturk, D-Smart, KabloTV gibi yayın platformlarından da taraftarlarına ulaşabilmektedir. Fenerbahçe Kulübü sosyal medya ve internet üzerinden yaptığı kaliteli yayınlarla da taraftarlarına bu mecralardan da ulaşmaktadır.

FB TV Programları

5 Çayı

fb tv 5 çayı

Seven Gül Dayıoğlu’nun sunduğu program da kültür, sanat ve müzik dünyasından Fenerbahçeli ünlülerle keyifli sohbetler yapılıyor. Popüler isimlerle Fenerbahçe ve günlük yaşamları konuşuluyor.

Tam Saha Press

fb tv tam saha press

Tam Saha Press programı Bozkurt Yılmaz’ın moderatörlüğünde Ateş Bakan’ın yorumlarıyla FB TV’de ekranlara gelmeye devam ediyor. Fenerbahçe’ye dair gündemdeki konuların konuşulduğu programda futbolun yanı sıra diğer branşlarda detaylarıyla konuşuluyor.

Sarı Lacivert Hayatlar

fb tv sarı lacivert hayatlar

Sarı Lacivert renklere adanmış hayatlar FB TV’de ekranlara geliyor. Doğuştan Fenerbahçeli taraftarların konuk olduğu program da Fenerbahçe ve Fenerbahçelilik üzerine keyifli röportajlar yapılıyor.

Kısa Kısa

fb tv kısa kısa

Fenerbahçe Kulübünün tüm branşlarından oyuncuların yer aldığı program Kısa Kısa, FB TV’de ekranlara gelmeye devam ediyor. Oyuncuların hayat hikayeleri ve Fenerbahçe serüveni Kısa Kısa’da detaylarıyla konuşuluyor.

Kanalın yayın akışında spor haberlerinin dışında tüm Fenerbahçelilere ve spor severlere hitap eden programlar yer almaktadır. Fenerbahçelilerin yakından takip ettiği sporcuların antrenmanları, röportajları, branşlarıyla ilgili gerçekleştirilen tüm aktivitelerin görüntüleri gün içerisinde ekranlara gelmektedir. Biz Bize, Yıldız Takımı, Maçın Ardından, 40+, 2F1B, Fenerium Saati, Maçın Öyküsü, Smaçör, Söz Taraftarda, Overtime, Günün Röportajı, 14/16, İş’te Fener, Serbest Atış, 7’de 9 Tekrar kanalda yayınlanan bazı programlardır.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12345

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Telefon: 0216 542 1800

E-mail: [email protected]

Adres: Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu Maraton Girişi Kadıköy / İstanbul

Website: https://www.fenerbahce.org/fenerbahcetv/hakkimizda