EuroStar

EuroStar Hakkında

eurostar

Euro Star, gurbetçi Türk vatandaşlarına yönelik hizmetler sunmakta olan bir televizyon kanalı olarak ön plana çıkıyor. 1 Mart 2016 tarihinden bu yana HD kalitede yayı yapan Euro Star, Doğuş Holding iştirakisi olan Doğuş Yayın Grubu altında yayın hayatına aktif şekilde devam etmektedir. EuroStar, aslına baktığımız zaman ülkemizde yayın yapmakta olan Star TV’nin Avrupa’da hizmet veren kolu olarak düşünülebilir. EuroStar canlı kanalında haber bülteni, yabancı ve yerli film – diziler, gündem hakkında tartışma programları, yarışma programları, spor programları ve magazin programları başta olmak üzere birçok farklı türden program yer almaktadır.

İzleyici kitlesi genellikle 25 – 40 yaş aralığından oluşan kanal, özellikle de yayınlamakta olduğu dizilerle ön plana çıkıyor. Star TV’de yayınlanmış olan çeşitli diziler EuroStar’da da yayınlanmaktadır. Euro Star, izleyicilerinin keyifli bir şekilde zaman geçirmesini hedefleyen, kaliteli yayıncılığı kendisine ilke olarak edinmiş bir kanaldır.

eurostar

Euro Star yayın akışında yer alan programlara ve EuroStar canlı izle seçeneklerine, internet sitemiz üzerinde yer almakta olan bağlantıları kullanarak kolaylıkla ulaşmanız mümkündür. Euro Star kanalında öne çıkan programlar ise genellikle şu şekildedir; Muhteşem Yüzyıl Kösem, Dada Dandinista Okan Bayülgen, Ezgi Sertel ile Lezzetin Haritası, Benim Hala Umudum Var ve Şahane Damat olarak değerlendirilebilir. Ayrıca bunun dışında birçok kaliteli program, film ve dizi de EuroStar ekranlarında seyirci karşısına çıkmaktadır.

Euro Star kanalında yer alan programları izlemek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemizde bulunan bağlantı sayesinde herhangi bir kasma ya da donma gibi problem ile karşılaşmadan, HD görüntü kalitesi ve yüksek ses kalitesi ile canlı bir şekilde bu kanalı izlemeniz mümkün. Web sitemizde onlarca kanalın canlı yayınlarını ister bilgisayarınızdan ister mobil cihazlarınızdan izleyebilirsiniz. Ayrıca gerekli frekans bilgilerini televizyonunuza girerek, Euro Star kanalını uydu üzerinden de izleyebilirsiniz.  

Frekans Bilgileri

Frekans: 11916

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Tel: (0212) 335 00 00

Adres: Ahi Evran Cad. No:4 Maslak – SARIYER / İSTANBUL

Website: http://www.eurostartv.com.tr