Ert Şah TV

Ert Şah TV Hakkında

Ert Şah TV, 2015 yılında yayın hayatına başlayan, Erzincan ilinin ilk ve en çok izlenen yerel televizyon kanalıdır. Kanal, Erzincan Radyo ve Televizyon Kurumu bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Erzincan şehri ile ilgili en güncel haberleri, hızlı ve doğru bir şekilde ekranlara getiren kanal, şehirde büyük bir eksiliği gidererek yerel halkın haber alma ihtiyacını karşılamıştır. Kurulduğu ilk günden bu yana doğru ve ilkeli habercilik anlayışı ile hareket eden kanal, Erzincan ve çevre illerden yaptığı haberlerle adından söz ettirmektedir.

ert şah tv

Ert Şah TV, 17 Mart 2017 tarihinden itibaren Türksat uydusu üzerinden yayınlarını yerel halka ve ülke geneline ulaştırmaya başlamıştır. Erzincan merkezli kanal, ülkemizin büyük şehirlerden İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Mersin’e temsilcilikler açmış ve habere ilk elden ulaşma gücünü arttırmıştır. Ert Şah TV Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

Ert Şah TV Yayın Akışı

Ert Şah TV yayın akışı ağırlıklı olarak Erzincan şehrinden yerel haberlerin yer aldığı programlardan oluşmaktadır. Kanal da haberlerin dışında, gezi, kültür, eğlence, din, spor, siyaset, ekonomi türlerinden içeriklere de yer verilmektedir. Kanalın yayın akışında yer alan bazı programlar şöyledir;

Gamze Yollarda, Cuma Sohbetleri, Yaşamın İçinden, Hukuk Bürosu, İz Bırakanlar, Biz Bize, Sağlık Olsun, Can Yoldaş Türküler, Gönül Adamı, Haber Arkası, Haberiniz Olsun, ERT Spor, Gündem Özel. Erzincan şehrinin tanıtımına da büyük katkıları olan kanalda gün boyunca, şehirden en güzel görüntüler ekranlara gelmektedir. Ert Şah TV, yerel bir kanal olarak, mikrofonlarını zaman zaman halka uzatarak, onların dertlerini dinlemeyi, varsa şikayetlerinin yetkili merciler tarafından görülebilmesine yardımcı olmaktadır. Her geçen gün gelişen alt yapısı ve kaliteli personeliyle kanal, Erzincan şehrine hizmet etmeye devam etmekte ve yerel bir kanal olmanın sorumluluğuyla hareket etmektedir.

ert şah tv

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri:

Tel: 0446 224 30 58

E-mail: [email protected]

Adres: Süleyman Demirel İş Merkezi Kat:3 Erzincan

Website: www.ertsahtv.com.tr