Malatya ER TV

Malatya ER TV Hakkında

malatya er tv

ER TV, Malatya’da 1994 yılında yayın hayatına başlayan yerel bir televizyon kanalıdır. Malatya’nın yerel bazdaki en önemli televizyonu olan E RTV, bugüne kadar yapmış olduğu başarılı yayınlarlar yerini sağlamlaştırmıştır. Yerel halkın haber ihtiyacını gelişen teknolojileri de göz önünde bulundurarak hızlı bir şekilde karşılayan kanal 2015 yılından itibaren uydu sistemini geçerek kalitesini ortaya koymuştur. Yayınlarını dünyanın her yerindeki Malatyalılara ulaştırmayı kendine amaç edinen kanal, bu zorlu görevi en iyi şekilde sürdürmektedir.

Kanalın Genel Yayın Yönetmenliğini Mustafa Eren yapmaktadır. Kanal ilkeli bir yerel habercilik ve kaliteli yayınlarla Malatyalıların en çok izlediği kanal olmayı sürdürmektedir. Kanal uyduda yerel diğer ulusal kanallar seviyesinde yayınlara imza atarken, Malatya’nın tanıtımına da gereken katkıyı her zaman sunmaktadır. ER TV Canlı seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Malatya merkezli faaliyet gösteren Vuslat TV kanalının canlı yayınlarını da web sitemizde bulabilirsiniz.

malatya er tv

Malatya ER TV Yayın Akışı

ER TV yayın akışı, kaliteli ve renkli programlara ev sahipliği yapmaktadır. Gün içerisinde spor, ekonomi, müzik, yaşam, sağlık, din, kadın, belgesel, gezi gibi birçok farklı türden program kanalda ekrana gelmektedir. ER TV’de yer alan programlar şunlardır;

Ana Haber, Sabah Sporu, Sabah Ajansı, Marifetli Eller, Hülya Kaya ile Güne Bakış, Gün Ortası, Farklı Gündem, Haber 15, Spor Aktüel, Doğaya Pedalla, Size Geliyoruz, Off-Road, Akşam Ajansı, Klipbox, Türkünağme, Sağlık Olsun, Hem Tanıyorum Hem Tanıtıyorum, Pandemi Konserleri, Futbol Akşamı, Zoom, Asırlık Hikayeler, Della Metin ile Sıra Geceleri, Sektör Özel, Final’e Doğru, Geniş Açı, Arranan Adam, Eskici, Haber 15, Diyanet Saati, Akustik, Siyah Artık Beyaz, İrade Oyunları, Yaşam Koçum, Art Clinic, Ahmet’le Geziyorum, Çarşı Pazar, Küçük Hammat ile O Köy Bizim Köyümüz, Arguvan Türküleri, Malatya’nın Lezzetleri, SineMalatya, Farklı Gündem, Haftanın Ardından.

malatya er tv

Birçok türden birçok kaliteli program Malatyalılarla ER TV’de buluşuyor. Sabahın ilk ışıklarından gece yarısında kadar, her yaş grubundan izleyiciler kendilerine göre bir şeyler bulabiliyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12265

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Tel: 0422 238 0022

E-mail: [email protected]

Adres: Bostanbaşı Karlık Mevkii Sivas Yolu 1. Km Alpet Benzin İstasyonu Yanı Malatya

Website: http://www.ertv.com.tr