Ekotürk TV

Ekotürk TV Hakkında

Ekotürk Tv, 2017 yılında “Türkiye’nin Ekonomi Televizyonu” sloganıyla yayın hayatına başlamıştır. Ekonominin ülkemizde ve dünyada her zamankinden daha fazla konuşulduğu dönemde Türkiye’de başarıyla ekonomi yayıncılığı yapan bir televizyon kanalıdır. Ekonomi izleyicileri için alışkanlık yapacak, genel izleyiciler için ilgi çekecek, merak uyandırıcı, yeni ve içi dolu programlara yayın akışı içerisinde yer vermektedir. Sadece Türkiye’den değil, Newyork, Londra, Moskova, Dubai, Pekin ve Tokyo gibi uluslararası finans merkezlerinden ekonomik gelişmeleri de izleyicileri için ekranla taşımaktadır. Ekotürk Tv, ekonomi ve iş dünyasının gündeminden gelişmeleri, deneyimli kadrosu, yeni ekran yüzleri ve özgün görsel çizgisiyle ekrana taşımaktadır. Kanal, Türksat uydularının yanı sıra Digiturk, D-Smart, KabloTV gibi yayın platformlarından da yayınlarını izleyicilerine ulaştırmaktadır.

Ekotürk TV Programları

Telegol

ekotürk tv telegol

Bir ekran klasiği olan Telegol, Serhat Uluören’in sunumuyla Ekotürk TV ekranlarında izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Futbol diğer spor branşlarının konuşulduğu program da Psikiyatrist Prof. Dr. Ahmet Ertan Tezcan ve katılan diğer konuklarla doyumsuz bir sohbet gerçekleşiyor.

İmza

ekotürk tv imza

Ekotürk Genel Yayın Yönetmeni Cengiz Özdemir’in sunuculuğunu üstlendiği programda her bölümde siyaset, spor, iş, sanat dünyasından kendi alanında önemli işler başarmış ve iz bırakmış konuklar katılıyor. Özel konuklar ve keyifli sohbetleriyle İmza, Ekotürk Tv’de.

Borsa Teknik

ekotürk tv borsa teknik

Piyasalara dair analizler, dolardan altına, borsadan kripto paralara tüm piyasaların nabzı bu programda tutuluyor. Perihan Tantuğ’un sunduğu programa konuklar analizleri ve yorumlarıyla katılıyorlar. Borsa Teknik hafta içi her gün saat 14.00’te ekranlarda.

Kanalın yayın akışında yer alan diğer programlar ise şöyle; Sabah Ekranı, Dünya Halleri, Gün Ortası, Küresel Bakış, Ali Değirmenci ile Yeni Dünya Düzeni, C-Suite, Gün Sonu, Son Seans, İlk Seans, Stüdyo VOA, Paratoner, Yükselen Asya, Zehra Önay ile Teknoloji ve Gelecek, Soyut Şeyler Ekonomisi.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12729

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 356 8873

E-mail: [email protected]

Adres: Balmumcu Mah. Mustafa İzzet Efendi Sokak ONE Ortaköy Binası No: 1/3, Beşiktaş / İstanbul

Website: https://www.ekoturk.com