Ege TV

Ege TV Hakkında

Türkiye’nin en eski yerel televizyonlarından biri olan Ege TV, 1994 yılında İzmir’de yayın hayatına başlamıştır. Kanal Ege bölgesinin ilk bölgesel kanalıdır. 2017 yılında kapanan kanal Adem Erdağı tarafından satın alınmış ve tekrardan faaliyetine geri dönmüştür. Kendilerini Ege ve Anadolu’nun kanalı olarak tanımlayan Ege TV, 20 farklı ilde kendi ekipleri ve ajansları ile gündemi ekranlarına taşımaktadır. Ege TV hedefini bölgede yapılan önemli gelişmelerin hepsinde canlı yayın yapmak olarak tanımlamıştır.

ege tv

Yurt içinde olduğu kadar yurt dışından da izleyicilere sahip olan kanal, Türksat uydusunun yanı sıra Digiturk ve D-Smart üzerinden de izleyicilerine ulaşabilmektedir. Yaptığı internet yayınlarını ve sosyal medyayı aktif olarak kullanabilmesi kanalı Ege bölgesinin diğer yerel kanalları karşısında öne çıkarmaktadır. Ege TV Canlı seçeneği için arama yaptıktan sonra sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizde Ege bölgesinde tercih edilen bir başka yerel kanal olan Ege Türk TV‘nin canlı yayınlarına da kesintisiz olarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ege TV Yayın Akışı

Genel merkezi İzmir’de olan Ege TV, kurulduğu ilk günlerden beri İzmir’in ve Ege bölgesinin en çok izlenen yerel televizyon kanalı olmuştur. Yerel bir kanal olmasına rağmen ulusal düzeyde de oldukça fazla bir izleyici kitlesi mevcuttur. Ege Bölgesinin gündemini baz alarak ülkemizin sorunlarını ve kent yaşantısını başarılı bir şekilde ekranlara yansıtmaktadır. Kanalda birçok haber ve tartışma programının yanı sıra, aktüel, yaşam, kadın ve çocuk, spor, müzik, sağlık, gezi, yemek ve kültürel türde yapımlar gün boyunca yayın akışı içerisinde kendisine yer bulmaktadır.

Kanalda yer alan bazı programlar ise şunlardır; Gündemin Nabzı, Gündem Özel, Kocatepe’den Bakış, Erhan’ın Günlüğü, Bir Tatlı Huzur, Haftanın Manşeti, Din ve Hayat, Hukuk Kafe, Kemal Doğan ile Haftaya Bakış, Bizim Oba, Hayata Dair Ne Varsa, Halkın Sesi, Tam Saha, Kültür Şurası kanalda gün içerisinde yayın akışında yer alan yapımlardır. Bölge halkının sorunlarını sıklıkla yayınlarında dile getiren kanal, bölgenin en çok izlenen kanallarından biridir.  Ege TV Canlı İzle seçeneği için sitemiz bedavaTV.com aramasını cihazlarınızdan yapabilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12264          

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0533 542 4804  

Adres: Adalet Mah. Anadolu Cad. No:32/11 Bayraklı/İzmir

E-mail: [email protected]

Website: www.egetv.com.tr