Ege Türk TV

Ege Türk TV Hakkında

Yayın hayatına 2013 yılında Saruhan TV adıyla başlayan Ege Türk TV, 15 Temmuz 2014 tarihinden itibaren Ege Türk TV adını almıştır. Ege bölgesinden yaptığı başarılı haberlerle yerel bir kanal olarak yayın kalitesini ulusal kanal düzeyine çıkarmıştır. Saruhan Medya A.Ş bünyesinde faaliyetlerini sürdüren kanal Balıkesir şehrinden tüm Ege Bölgesine kaliteli yayınlarını ulaştırmaktadır. Ege Bölgesi genelinde bölgenin kültürünü, sanatsal faaliyetlerini, yöre insanının isteklerine önem vererek yayınlarına yansıtan kanal Ege’nin sesi olma misyonunu edinmiştir. Ekonomik hayat ve bölgenin güncel konularını seyircilerine iletmektedir.

ege türk tv

Kanal ağırlıklı olarak bölgesel haberleri seyircilerine ulaştırmaktadır. Profesyonel genç kadrosu ile, Türk aile yapısına uygun, bireysel hak ve özgürlüklere saygılı, tarafsız, toplumsal gelişime önem veren, yenilikçi bir kanal olan Ege Türk TV, kaliteli yayınları ve programlarıyla ulusal kanal olma yolunda büyük atılımlar yapmıştır. Bu doğrultuda Türksat uyduları ve D-Smart yayın platformu üzerinden yayınlarını izleyicilerine ulaştırabilmeyi başarmıştır. Ege Türk TV Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.  

Ege Türk TV Yayın Akışı

Genel merkezi Balıkesir’de olan Ege Türk TV, yerel bir kanal olmasına rağmen son derece kaliteli yapımları izleyicisine ulaştırmaktadır. Ege Bölgesinin gündemini, insanlarının sorunlarını ve kent yaşantısını başarılı bir şekilde ekranlara yansıtan kanal, bölgesel düzeyde yüksek bir izlenme oranına sahiptir. Kanalda birçok haber programının yanı sıra, siyaset, aktüel, yaşam, spor, müzik, sağlık, gezi, yemek ve kültürel türde yapımlar gün boyunca yayın akışı içerisinde kendisine yer bulmaktadır.

Kanalda yer alan bazı programlar ise şunlardır; Işılay ile Pilates, Meltem’le Yaşama Dair, Ege’nin Renkleri, Siyaset Gündemi, Ege Gündem, Turizmden Beklentiler, Sokak Röportajları, Adım Adım Türkiye, Sabah Kahvesi kanalda gün içerisinde yayın akışında yer alan yapımlardır. Ayrıca gün boyunca haber bültenleri bölgeden ve ülkeden haberler ile gün boyunca canlı olarak yayınlanmaktadır. Bölge halkının sorunlarını sıklıkla yayınlarında dile getiren kanal, bölgenin en çok izlenen kanallarından biridir.  Ege Türk TV Canlı İzle seçeneği için sitemiz bedavaTV.com aramasını hem bilgisayarınızdan hem de mobil cihazlarınızdan yapabilir ve canlı TV izleme keyfine erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde Ege bölgesinin sevilen bir diğer yerel kanalı olan Ege TV‘yi de donmadan canlı izleyebilisiniz.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Telefon: 0850 450 9450  

Adres: Güre İskele Mah. Atatürk Blv. Edremit / Balıkesir  

E-mail: [email protected]

Website: www.egeturk.tv