Düğün TV

Düğün TV Hakkında

Düğün TV ilginç konseptiyle ilgi gören bir televizyon kanalıdır. Almanya merkezli olan firma tarafından kurularak, ülkemizde de yayın yapmaktadır. Türksat uydusu üzerinden yayınlarına devam etmektedir. Düğün TV canlı yayınlarında, normal vatandaşlardan gelen düğün videolarını yayınlamaktadır. İzleyicilerden gelen bu yayınlar, beğeni ile takip edilmekte, bu ilginç yayın akışı, beklentilerin üzerinde bir talep görmektedir. Kanala yollanan video sayısı da gerçekten yoğun olduğundan, programlarda sıkıntısız şekilde devam etmektedir. bu şekilde ülke genelinde yapılan düğünlerin farklı gelenek ve görenekleri de ekranlara taşınmaktadır. Her bölgenin farklı adetleri, değişik olan süreçleri videolarla izleyicilere sunulur. Düğün konsepti içinde sünnet düğünlerine de yer verilmektedir. Aynı zamanda kına, nişan gibi kutlama törenlerine ait gelen videolar ekranlara yansıtılıyor.

düğün tv

Yeni evlenecek çiftler, düğün, nişan ve kına yapacaklar için de benzersiz bir bilgi kaynağı oluşturan kanal, insanların fikir almalarına, konsept oluşturmalarına da olanak sağlar bir yapıya sahip. Hatice Balana Düğün TV kanalının yapımcılığını üstlenmektedir. Kanal sahibi ise Güler Balaban’dır.

Son dönemde kanala farklılık katmak amacıyla müzik eğlence programları da eklenmiştir. Ayrıca çiftlerin tanışmalarına vesile olan bir programları da bulunuyor. Almanya’da yaşayan gurbetçilerin daha yoğun ilgisini gören kanal, Türkiye’de de Anadolu’da izlenen bir yapı sergilemekte. Bu eğlenceli kanalı Düğün TV canlı izle seçeneğiyle her zaman izleyebilirsiniz.

düğün tv

Kanalın yayınladığı videolarla ilgili merak edilen konu ise, gelen videoların yayınlanması için ücret alınıp alınmadığıdır. Bu konuda kanaldan net ve şeffaf bir açıklama yapılarak, alt yazılarda ücretsiz yayınlandığı bilgisi aktarılmaktadır. Yayın için gönderilen videolar, geliş sırasına göre yayın akışında dizilime alınarak, sırayla gösteriliyor. Yoğun gelen videolarda, bazen duygusal anlar, bazen de çok eğlenceli görüntüler görmek mümkün. Bu gerçekçi ve reel yayınların, ilgi çekici yönleri de doğal olmalarından kaynaklanmaktadır.

düğün tv

Frekans Bilgileri

Frekans: 12647          

Sembol: 4444

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 049 (0) 180 563 93 93

Adres: Landmannstraße 14 50825, Köln Almanya

Website: http://www.dugun.tv/