DRT TV Denizli

DRT TV Denizli Hakkında

drt tv denizli

DRT TV Denizli, 1994 yılında yayın hayatına başlayan, Denizli şehrinin yerel televizyon kanalıdır. Kanal uzun yıllar karasal vericilerle izleyicilere ulaştıktan sonra son yıllarda büyük bir atılım gerçekleştirerek uydu platformlarında yer almaya başlamıştır. “DRT Denizli’yi, Denizli DRT’yi izliyor” sloganını kullanan kanal, ulusal yayın kanallarıyla rekabet edecek bir alt yapıyla faaliyetlerini sürdürmeye devam ediyor. DRT TV Denizli, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından Denizli hasreti çeken insanların ihtiyaçlarını karşılamayı kendine misyon edinmiştir. Benzer şekile Pamukkale TV de Denizlili vatandaşlarımız tarafından takip edilen yerel kanallardan biridir.

Denizlililere memleketlerinden haberleri ulaştırma hedefiyle yayınlarını sürdüren kanal, vizyonu ve misyonuyla hedeflerini daha yükseklere koyan bir kanal haline gelmiştir. Yerel habercilikte tarafsız, hızlı ve doğru yayıncılığı kendine ilke edinmiştir. DRT TV Denizli Türksat uydularının yanı sıra Digiturk, D-Smart, Teledünya gibi platformlardan da yayınlarını izleyicilere ulaştırmaktadır. DRT TV Denizli Canlı izle seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

drt tv denizli

DRT TV Denizli Yayın Akışı

DRT TV Denizli yayın akışı, pek çok formattan farklı programlara ev sahipliği yapmaktadır. Belgesel, otomobil, sağlık, yemek, tarih, kültür, din, tartışma, spor, futbol, dizi, film gibi türlerde kaliteli içerikler kanalda gün içerisinde ekrana gelmektedir. Kanalda yer alan programlar ise şunlardır;

Western Kuşağı, Yeşilçam Kuşağı, Yabancı Film Kuşağı, Ana Haber, Ajanda, Sağlık Köşesi, 90+, Doktorunuza Sorun, Haberin Merkezi, Huzur Saati, Yollar ve İzler, Karaçay Yollarda, Hayat Mutfakta, Tork, Fotoğraflarla Anılar.

drt tv denizli haberin merkezi programı

Nerede bir Denizlili var DRT orada anlayışıyla yerel gelişmeleri hızlı bir şekilde ekrana taşıyan kanal, yerel halkın haber alma ihtiyacını fazlasıyla karşılamaktadır. Buram buram Denizli kokan kanal, yaptığı kaliteli yayınları ve tecrübeli programcılarıyla ülkemizde dikkat çeken yerel televizyon kanallarından biridir. Yayın akışında yer alan programlar da yerel halka fayda sağlayacak yapımlar dikkat çekmektedir. Sağlık ve yemek programları kanalın sevilen yayınlarının başında gelmektedir. Ayrıca kanalda yer alan kaliteli sinema filmleri de yerel halkın sevdiği dış yapımlardandır.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12729

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Tel: 0258 242 5353

E-mail: [email protected]

Adres: Hacıkaplanlar Mah. 740 Sok. No:6 Pamukkale / Denizli

Website: https://www.drttv.com.tr