DMAX

DMAX Hakkında

Discovery Communications’un bünyesinde yer alan DMAX, 17 Mart 2018’te NTV Spor’un frekanslarında şifresiz olarak yayın hayatına başlamıştır. Yaşam tarzı ve eğlence içeriklerinin yer aldığı televizyon kanalı DMAX’in ülkemizde özel bir izleyici kitlesi olmuştur. Kanal Türkiye’de kısa sürede yayınları beğenilen ve izlenilen bir kanal haline gelmiştir. Orijinal içeriklerinde zor meslekler, spor arabalar, tadilat, doğada yaşam, ürünlerin nasıl yapıldığının anlatıldığı formatlar gibi birçok program yer almaktadır. Tamirat – Tadilat, Karavan Peşinde, Nasıl Yapılır?, Nasıl Yapılmış, Mega Teraslar gibi programlar kanalın en sevilen yapımları arasındadır. İzleyiciler sabahın en erken saatlerinden geceye kadar kendilerine izleyebilecek bir şeyler bulabildikleri DMAX yapımlarını keyifle izlemeye devam ediyorlar. Benzer bir yayın formatına sahip olan TLC kanalı da DMAX izleyicileri tarafından sıkça tercih edilmektedir.

DMAX Programları

Ağaç Ev Ustaları

dmax ağaç ev ustaları

Tasarımcı Pete Nelson ve ekibi, müşterilerin içindeki çocuğu uyandırabilmek için harika ağaçtan evler inşa ediyor. Modern ama bir o kadar doğayla iç içe evlerin nasıl inşa edildiği bu programda.

Antika Avcıları

dmax antika avcıları

Antika Avcıları ekibi, tüm Amerika’yı dolaşarak çeşitli müzayedelere katılıyorlar. Depoda unutulmuş antikaları topluyorlar, nadide parçaların peşini bırakmıyorlar. Unutulmuş eski ama değerli eşyalar yeni koleksiyonerlerle buluşuyor.

Araç Muayene

dmax araç muayene

Bu programdaki ustalar ve tasarımcılar hurda bir arabayı bile eşsiz ve özel bir otomobile dönüştürebiliyorlar. Ünlü otomobil tasarımcısı Chip Foose yapım sürecinin en başından en sonuna kadar işi sıkı tutuyor.

Emlak Savaşları

dmax emlak savaşları

Borçları yüzünden satışa çıkmış veya terk edilmiş evler, açık arttırmaya çıktıklarında emlak savaşçılarının hücumuna uğruyor. Açık arttırmaya katılan yarışmacılar aldıkları evleri ancak açık arttırma bittiğinde görebiliyorlar. Bu savaşta kazanmanın tek yolu büyük oynamak.

Havalı Aletler

dmax havalı aletler

Sunucu Chris Grundy, gündelik yaşamımızın bir parçası haline gelmiş aletlerin en güncel versiyonlarını, nasıl yapıldıklarını ve nerelerde kullanıldıklarını en havalı bir şekilde aktarıyor.

Mühendislik Harikaları

dmax mühendislik harikaları

Günümüzün en iddialı en büyük mimari projelerini keşfetmek istiyorsan doğru programdasın! Modern dünyamızın en etkileyici yapıları Mühendislik Harikaları’nda. Yaratıcılık ve teknoloji burada.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12015

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 366 2000

E-mail: [email protected]

Adres: Nispetiye Mah. Adnan Saygun Cad. Akmerkez B3 Blok Beşiktaş- İstanbul

Website: https://www.dmax.com.tr

No Responses

  1. admin
  2. Anonim
  3. Anonim