Dalga TV

Dalga TV Hakkında

Dalga TV 1

Azerbaycan’ın en yeni televizyon kanallarından biri olan Dalga TV, Aralık 2017’de Xezer TV MMC kurumu bünyesinde yayına başlamıştır. Dalga TV, diğer kanallarla kıyaslandığında çok farklı bir yayın politikasına sahip olduğu için kısa sürede popülerlik kazanmıştır. Kanal, Azerbaycan’da birçok ilk rekoru başarıyla kırmıştır. Bakü merkezli kanal Azerbaycan’ın ilk ve tek 24 saat kesintisiz yayın yapan kanalıdır. Game of Thrones ve Vikings gibi yabancı dizileri yayınlamanın yanı sıra, dünya çapında milyonlarca izleyiciye sahip olan bu kanal, Azerbaycan’da çok sayıda televizyona sahip. Bu özelliği ile Azerbaycan gençleri tarafından son derece çok sevilen bu kanalda dünyanın her yerinden dizi ve film görmek mümkündür.

dalga tv

Dalga TV, Azerspace-1 uydusunda yayınlanmaktadır. Türkiye ve Azerbaycan uydu üzerinden izlenebilmekte, Rusya ve Avrupa’nın birçok bölgesinde kanalın her noktası izlenebilmektedir. Aynı şekilde kanala Azerbaycan’ın komşuları da ulaşılabilir. Dalga TV canlı izle araması yaparak ulaşacağınız web sitemizde de kanalın canlı yayınlarını tamamen ücretsiz şekilde izleyebilir yabancı dizi keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Kanal yeni kurulmuş olmasına rağmen izleyici kitlesi oldukça geniştir. Kanalın izleyicileri, aldığı ihtiyaçlara göre (özellikle sosyal medyada) film ve dizi yayınlarını ayarlar, böylece izleyici kitlesi büyümeye devam eder.

dalga tv

Dalga TV’yi web sitemizde kesintisiz olarak olarak izleyebilirsiniz. Kanal Azerbaycan üzerinden yayın yapıyor ve genellikle Azerbaycan’ın güzel filmlerini gösteriyor. Kanalın akışında yer alan yayınlar, oldukça yüksek kalitedir. Oldukça kaliteli olan yayın akışı sayesinde Azerbaycan’ın en iyi kanallarından biridir. Oldukça özgün ve son derece renkli içerikleri sayesinde bu kanal insanların ilgisini oldukça güzel bir şekilde çekerek insanları ekran başına kilitlemektedir Bunun sebebi de son derece özgün bir şekilde ürettiği içerikleridir. Bu kanala web sitemiz üzerinden Dalga TV canlı izle başlığı altında ulaşabilir. Ücretsiz ve kesintisiz bir şekilde kanalın yayın akışını oldukça kolay takip edebilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Azerspace-1

Frekans: 11134

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

E-mail: [email protected]

Website: https://www.dalga.az