CNN Türk

CNN Türk Hakkında

Dünyaca ünlü Amerikan kanalı CNN’in ve Demirören Holding bünyesinde faaliyetini sürdüren CNN Türk, 1999 yılında kurulmuştur. Uzun yıllar Doğan Holding bünyesinde farklı bir yayın anlayışına sahip olan kanal, teve2, Kanal D, Dream Türk ve Kral TV gibi kanalları da bünyesinde barındıran Demirören Holding bünyesine geçince yayın politikasında değişiklik yapmıştır. Ulusal düzeyde yayın yapan CNN Türk, Türkiye’nin en çok izlenen haber kanallarından biridir. 20 yıllık tecrübesi ve bünyesinde bulundurduğu başarılı isimler ile izleyicilerin haber kanalları sıralamasında her zaman ilk sıralarda gelmektedir.

Haber programlarının dışında tartışma, spor, belgesel, otomobil, sağlık, sanat içeriklerinin yer aldığı programlara da yayın akışlarında yer vermektedir. Kanal, Türksat uydularının yanı sıra Digiturk, D-Smart, Kablo TV gibi yayın platformlarından da izleyicilerine ulaşmaktadır. 5N1K, Tarafsız Bölge, A’dan Z’ye, Yeşil Doğa gibi ilgiyle izlenen programlara sahiptir.

CNN Türk Programları

5N1K

cnn türk 5n1k

Usta gazeteci Cüneyt Özdemir, ülkemizin ve dünyanın gündemini bu programda konuşuyor. Son yaşanan gelişmeler, öne çıkan başlıklar konuşulmaya devam ediyor. 5N1K cumartesi günleri saat 18.00’de CNN Türk’te.

Hafta Sonu

cnn türk hafta sonu

Hakan Çelik’in hazırlayıp sunduğu programda, Ankara siyasetinin en önemli konuları konuşuluyor. Programa katılan siyasi temsilciler, gündemdeki merak edilen siyasi gelişmeleri yorumluyor. Hafta Sonu cumartesi sabahı saat 10.00’da.

Para Dedektifi

cnn türk para dedektifi

Cem Seymen çarşı pazar gezerek fiyatların peşine düşüyor. Ekonominin doğayla buluştuğu programda tarladan evlerimize kadar geçen süreç ve maliyeti gerçek bir şekilde izleyicilerle paylaşılıyor.

Tarafsız Bölge

cnn türk tarafsız bölge

Usta gazeteci Ahmet Hakan, Türkiye’nin gündemindeki en önemli olayları bu programda konuşuyor. Ankara’dan önemli konuklar, iktidar ve muhalefetin temsilcileri Tarafsız Bölge’de düşüncelerini savunuyor. Program pazartesi ve akşamları saat 20.00’de CNN Türk’te.

Yeşil Doğa

cnn türk yeşil doğa

Doğanın çığlına sessiz kalmayan Güven İslamoğlu, Yeşil Doğa programında Türkiye’nin çevresel sorunlarını ekrana taşıyor. Ülkemizin tarihini, insanını, kültürünü yeniden keşfediyor, kaybolan değerlerin peşinden gidiyor. Yeşil Doğa cumartesi ve pazar günleri saat 11.15’te CNN Türk’te.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12034

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 413 5449

E-mail: [email protected]

Adres: Demirören Medya Center 100. Yıl Mah. 2264 Sok. No:1 34218 Bağcılar / İstanbul

Website: https://www.cnnturk.com