Çiftçi TV

Çiftçi TV Hakkında

Tarım alanındaki yüksek kapasitesi ile bu alanda dünyanın öncü ülkeleri arasında yer alan Türkiye’de tarım ve hayvancılık herkes için büyük önem arz eden konulardır. Çiftçi TV, bu alanlardaki bilgilendirici yayınlarıyla yalnızca ülkemizde tarım ve hayvancılık alanlarıyla bire bir uğraşan insanlarımıza değil bütün Türkiye’ye seslenmektedir. Tematik bir kanal olan Çiftçi TV, bu kapsamda üstlendiği bu görevle birlikte tarımın ülkemizdeki önemini vurgulamayı ve bu sektörde bir gelişim sağlamayı hedeflemektedir.

çiftçi tv

“Bu toprakların kanalı” sloganıyla 2014 yılından beri yayın yapan tarım, hayvancılık ve gıda konularında içerikleriyle öne çıkan Çiftçi TV, birçok insanın oldukça ilgisini çekti. Son yıllarda insanların doğaya dönmesi ve çiftçilik mesleğine tekrar adım atması üzerine çiftçilik ve bu konularla ilgili olarak insanların bu konuya bakış açısı oldukça değişti. Bu sebeple insanlar bu vesile ile birçok çiftçiliğe dair bilgi veren ya da belgeseller yayınlayan kanallara ihtiyaç duydu. Çiftçi TV ise tam olarak 6 yıldır bu bağlamda insanlara her gün kesintisiz olarak hizmet vermektedir.

çiftçi tv

Kanal özellikle çiftçilik ve hayvancılık alanlarında insanları bilgilendirmesi ile öne çıkmaktadır. Bu sebeple insanlar genellikle bu tür içerikleri tercih etmektedir. Özellikle günümüzde çiftçilik ve hayvancılık konularının meraklıları oldukça artmıştır. Bununla birlikte, web sitemizde Çiftçi TV canlı izle başlığı altında kesintisiz olarak bu kanala erişebilir ve yayın akışında gerçekleşen bütün programları büyük bir zevkle izleyebilirsiniz. Özellikle bu tür kanalları izlemeyi seven ve her anını bu tür kanalları izleyerek geçiren çiftçilik ve hayvancılığa meraklı ya da bu alanda bilgilenmek isteyen insanlar için web sitemiz sürekli olarak Çiftçi TV canlı yayın akışını sağlayarak sizlere en kaliteli hizmeti veriyor. Sizlere kalan tek şey ise web sitemizi ziyaret ederek bu kanalı açıp büyük bir zevkle bu yayın akışını takip etmenizdir.

çiftçi tv

Frekans Bilgileri

Frekans: 12265

Sembol: 27500

Polarizasyon: V (Dikey)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 709 01 01

E-mail: [email protected]

Website: https://www.ciftcitv.com