CBC AZ TV

CBC AZ TV Hakkında

CBC AZ TV 1

Azerbaycan kanallarından CBC AZ TV 2013 yılında Bakü’de yayına başlamıştır. SOCAR’a aittir ve kardeş kanalı olan CBC Sport ile aynı binada yayınlanmaktadır. CBC AZ kanalı 5 dilde yayınlanır ve bu diller Azerice, Rusça, Farsça, İngilizce ve Ermenicedir. Bu nedenle çok sayıda izleyiciyi de kanala çekmiştir. CBC AZ TV canlı yayınını internet üzerinden izlemek mümkündür. Azerbaycan CBC TV yayınını düzenli olarak uydu üzerinden yayınlamamaktadır, bu da Türkiye’den rahat izleme için büyük bir avantaj sağlar. Azerbaycan Hotel, uydu kanalı üzerinde bulunan ve Türkiye’nin her yerinden çekilmiş bir mekandır. CBC Az TV, CBC Sport HD ile değil, rakip İdman TV ile aynı transponder üzerindedir.

CBC AZ TV, Azerbaycan’daki ilk küresel özel kanaldır. Şu anda 5 resmi dilde yayın yapmaktadır. İngilizce, Rusça, Türkçe, Azerice ve Arapça yayın yapan kanal, gelecek yıl Çince yayın için gerekli anlaşmayı tamamladı. SOCAR, kanalın bir yan kuruluşu olarak çok güçlü finansal destek sağlayan çok işlevli bir şirkettir. Kanalın HD görüntü kalitesindeki canlı yayınlarına ve çok daha fazlasına web sitemizden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

cbc az tv

Bu özel kanal Azerbaycan’ın en güçlü ve mali açıdan rahat kanallarından biridir ve 7/24 yayın yapmaktadır. SOCAR, güvenilir ve güvenilir sinyal kaynaklarına dayanan yayın ilkesine bağlı kalmakta ve bu nedenle AzerSpace-1 uydusunda daha fazla frekans sağlamak için uydunun tüm maliyetlerini üstlenmektedir. Şu anda aynı haber ajansını yayın için kullanan 3 kanal var. Kanal, 2020 yılında Azerbaycan’ın en iyi 2 kanalından biri olma hedefine ulaşmış gibi görünüyor ve bu aşamada birçok sponsorluk ve reklam faaliyeti de düzenlemiş durumdadır. Bu kanala web sitemiz üzerinden CBC AZ TV canlı izle başlığı ile ulaşarak CBC AZ TV canlı yayın akışını donma veya kesinti gibi problemler yaşamadan takip edebilirsiniz.

Frekans Bilgileri

Azerspace-1

Frekans: 11175

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Tel: +99412 521 34 00

E-mail: [email protected]

Adres: Nobel Ave.64

Website: http://www.cbc.az