Çay TV

Çay TV Hakkında

Çay TV, 2 Mart 1995 tarihinde yayın hayatına başlamış, Karadeniz bölgesinden yayın yapan yerel bir televizyon kanalıdır. Genel merkezi Rize’de olan kanal, Karadeniz bölgesiyle ilgili yerel haber ağırlıklı yayınlar yapmaktadır. Uzun yıllardır başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdüren kanal, ulusal bir kanal kalitesinde yayınlara imza atmaktadır. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Hasan Yavuz Bakır yapmaktadır. “Hızlı Doğru Tarafsız” sloganını benimseyen kanal, Karadeniz bölgesinde en çok izlenilen yerel televizyon kanallarının başında gelmektedir. Bölgeden yayın yapan Altaş TV, TV 52, Mavi Karadeniz TV ve Kadırga TV gibi kanallar da hem Karadeniz bölgesinde hem de başka illerde yaşayan Karadenizli vatandaşlarımızca izlenmektedir.

çay tv

Çay TV, Türksat uydusunun yanı sıra D-Smart platformundan da yayınlarını izleyicilere ulaştırmaktadır. Ayrıca internet kullanıcılarını de hedefleyen kanal, internet ve sosyal medya yayınları ile günün her saati geniş kitlelere ulaşabilecek yayınlar yapmaktadır. Çay TV Canlı seçeneği için sitemiz bedavaTV.com ziyaretini gerçekleştirebilir ve kanalın canlı yayınlarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

çay tv

Çay TV Yayın Akışı

Çay TV yayın akışında Rize ve çevre illerden haber yayınları ön plana çıkmaktadır. Şehrin en güncel önemli olaylarını, en yeni gelişmelerini hızlı bir şekilde ekranlarına taşıyan kanal, yerel halkın en önemli kitle iletişim araçlarının başında gelmektedir. Çay TV’de haber, spor, kadın, yaşam, sağlık, gezi, din, tartışma, siyaset türünde programlar günlük yayın akışı içerisinde yer almaktadır. kanalda yer alan programlar ise şunlardır;

Güne Başlarken, 25. Saat, Elif Çavuş’la Gündem, Haber Bülteni, Ana Haber Bülteni, Trabzonspor’a Bakış, 90+3, Gece Bülteni, Spor Vizyon, Çay’da Gündem, Sağlıklı Yaşam, Gol Olsun, Nostalji Molası, İlksen’le Hayata Dair, Kardeşlik Köprüsü, 55. Dakika, Kuran’dan Gönüle, Necati Hoca Cevap Veriyor, Cuma Sohbeti, Trabzon’da Gündem, Perspektif, Maskara Show, Trabzonspor Saati, Zaman’a Bakış, Vitrindekiler, Haftaya Bakış.

çay tv güne başlarken programı

Kaliteli programcılar ve deneyimli isimler ile bölgenin önemli yerel kanallarından olan Çay TV, yaptığı yayınlarla ulusal bir kanal olma yolunda ilerlemekte. Rize ve Trabzon şehirleri başta olmak üzere tüm Karadeniz kentlerinde en önemli gelişmeler bu kanal aracılığıyla gün içerisinde izleyicilerle buluşmaya devam ediyor.

çay tv ana haber

Frekans Bilgileri

Frekans: 12685

Sembol: 30000

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 2/3

İletişim Bilgileri

Tel: 0464 214 7474

E-mail: [email protected]

Adres: Çarşı Mah. Atatürk Cad. No:295 Merkez / Rize

Website: https://www.caytv.com.tr