Bursa TV

Bursa TV Hakkında

2009 yılında yayın hayatına başlayan Bursa TV, 2010 yılında maddi imkansızlıklardan dolayı kısa bir süreliğine faaliyetlerini durdurmuştur. Aynı yıl tekrardan bir satın alım gerçekleştirmiş ve yeniden yayınlarına geri dönmüştür. Sancaktar Medya bünyesinde yayınlarına devam eden kanal “Bursa’nın Yeni Nesil Kanalı” sloganını kullanmaktadır. Bursa ve çevresinden en güncel ve özel haberleri ekranlarına taşıyan kanal, sevilen bir yerel kanal olarak yayın hayatına devam etmektedir. Yayın akışında haber, tartışma, siyaset, belgesel, çizgi film, aktüel, yaşam ve sağlık türlerinde programlara yer vermektedir.

Kanal, bir dönem Türksat uydusu ve çeşitli yayın platformlarından izleyicilerine ulaşmış fakat bir süredir yalnızca karasal yayın ve internet yayınları üzerinden faaliyetlerini sürdürmektedir. Bursa TV Canlı aramasını gerçekleştirerek sitemiz üzerinden kanalın yayınlarını kesintisiz ve canlı olarak izleyebilirsiniz. Yine web sitemizden ulaşabileceğiniz On6 TV de Bursa merkezli yayın yapan yerel kanallardan biridir.

bursa tv

Bursa TV Yayın Akışı

Bursa TV yerel kanal olmasına rağmen son derece kaliteli yapımlarla Bursa halkına hizmet vermektedir. Bursa’da en çok izlenilen yerel televizyonların başında gelen kanal, yerel halkın gündemini ve sesini ekranlarına taşımaktadır. Kanalda günlük yayın akışında kaliteli yerel yapımlar göze çarpmaktadır. Yayın akışında yer alan bazı programlar ise şunlardır; Gerçek Gündem, Süper Futbol, Ana Haber Bülteni, Öğlen Bülteni, Sansürsüz, Ters Köşe. Ayrıca kanal özellikle Bursaspor ile ilgili zaman zaman maçları da canlı olarak yayınlamaktadır. Alt yapı takımlarının maçları, A takım oyuncularıyla yapılan röportajlar izleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Bölge halkının sorunlarına sıkça değinen kanal, bölgenin en çok izlenen kanallarından biridir. Bursa şehri ile ilgili son dakika gelişmeleri, yerel halkı ilgilendiren haberler her zaman hızlı bir şekilde kanalda yayınlanmaktadır. Bursa TV Canlı İzle seçeneği için cihazlarından arama yapabilir kanalın canlı yayınını sitemiz bedavaTV.com üzerinden takip edebilirsiniz.  

Frekans Bilgileri

Bursa TV herhangi bir uydu üzerinde yayın yapmadığı için yalnızca karasal yayın ve internet üzerinden yayınlarını izleyicilerine ulaştırabilmektedir. 

İletişim Bilgileri

Telefon: 444 24 16  

Adres: Vatan Mah. 2. Vatan Cad. No: 44/2 Yıldırım / Bursa

E-mail: [email protected]

Website: https://www.bursatv.com.tr