BRTV Karabük

BRTV Karabük Hakkında

brtv karabük

BRTV Karabük, 29 Mart 1995 tarihinde yayın hayatına başlayan Karabük bölgesinin yerel televizyon kanalıdır. Karabük, Safranbolu, Eskipazar, Ovacık, Yenice, Eflani, bölgelerinde ağırlıklı olarak yerel haberlere imza atan kanal, 2013 yılından itibaren yayınlarını Türksat uydu platformuna taşımıştır. “Batı Karadeniz’in Dünyaya Açılan Penceresi” sloganını kullanan kanal, Bizim Radyo ve Televizyon Karabük adıyla bilinmektedir. Karabük ili ve çevresinde oldukça geniş bir izleyici kitlesine sahiptir.

Kanalın uydu yayınlarına geçmesi ile birlikte Türkiye ve dünyada izlenebilirliği daha da artmıştır. Yayın hayatına başladığı ilk günden beri, tarafsız ve ilkeli bir yayın politikası güden kanal, yaptığı yayınları ile kamuoyunu doğru bir şekilde bilgilendirmektedir. Geniş bir yelpaze yaptığı yayınlar ile kanalın birçok yaş grubundan izleyici kitlesi olmuştur. BRTV Karabük Canlı seçeneği için sitemiz bedavatv.com ziyaretini gerçekleştirebilirsiniz.

brtv

BRTV Karabük Yayın Akışı

BRTV Karabük yayın akışında yerel haberler ağırlıklı olarak ön plana çıkmaktadır. Ayrıca yerel halkı ilgilendiren birçok konuda yapılan canlı bağlantılar, şehrin gündeminin yakından takip edildiğinin göstergesidir.

Kanalda Ana Haber Bülteni, Mehmet Çetinkaya’nın Gezi Notları, Fuar Tv, Köyden Köye, Ailemizin Hekimi, Kırmızı Işık, Zafer Acar ile Gündem, Orta Saha, Liseler Arası Bilgi Yarışması, Güncel, İslam’ın Işığında programları gün içerisinde ekrana gelen yayınlardır. Kanalda ayrıca çocuklar için gün içerisinde sevilen çizgi film yayınlarına da yer verilmektedir. Karabük ve çevresinde yapılan şenlikler, festivaller kanalın sevilen yayınları arasında yer almaktadır.

brtv ana haber

Kanalda ayrıca birçok farklı türden belgesel ve filmler dış yapımlar olarak ekrana gelmektedir. Şehrin en yeni gelişmelerini, siyasilerin açıklamalarını, yerel halkın ve esnafın düşüncelerini hızlı bir şekilde ekrana taşıyan BRTV Karabük, bölgenin en çok izlenilen yerel kanalı olmaya devam ediyor. BRTV Karabük ayrıca sosyal medyayı da aktif bir şekilde kullanarak, buradaki genç kullanıcıya da hitap etmeyi ihmal etmiyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12264

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Tel: 0370 424 40 30

E-mail: [email protected]

Adres: Zonguldak Cad. Çağrı Yapı Koop. C Blok Kat:3 Karabük

Website: https://www.brtv.com.tr