Bloomberg HT

Bloomberg Ht Hakkında

2010 yılında yayın hayatına başlayan ekonomi kanalı Bloomberg Ht, bir haber kanalı olan Habertürk bünyesinde faaliyetini sürdürmektedir. Ekonomi, piyasalar, sektör haberleri, iş dünyası kanalın ana temasıdır. Birçok kurumdan iş insanları ile canlı yapılan bağlantılar, dünya ve ülkemiz piyasalarından güncel veriler, gelişen teknolojiler ve gündemdeki önemli olaylar kanalda günlük yayın akışı içerisinde yer bulmaktadır. İzleyicilerin genellikle piyasalar, döviz kurları hakkında en son bilgileri takip etmek için izlediği bir kanal olan Bloomberg Ht, Türkiye’de en çok takip edilen ekonomi kanalıdır. Show TV ve Habertürk TV de Bloomberg HT gibi Ciner Yayın grubu bünyesinde faaliterlerini sürdürmektedir.

Bloomberg Ht Programları

İş Dünyası      

bloomberg ht iş dünyası

Türkiye ekonomisinin lokomotif sektörleri detaylı analizlerle İş Dünyası’nda. Hande Berktan’ın sunuculuğunu yaptığı programda canlı yayınlara katılan sektör temsilcileri ve iş dünyasının önde gelen isimleri kendi alanlarındaki gelişmeleri, yaptıkları analizleri aktarıyor. Her sektörde yaşanan gelişmeler, yenilikler izleyiciyle paylaşılıyor. İş Dünyası’nda Türkiye ekonomisine değer katan fikirler projeler inceleniyor, yapılan analizler yatırımcılara ışık tutuyor.

Tarım Ajandası

bloomberg ht tarım ajandası

Türkiye’de ve dünyada tarımın son durumu ve geleceğinin konuşulduğu bu program Bloomberg HT Tarım Editörü İrfan Donat’ın sunumuyla ekranlara geliyor. Tarımda geçerli olabilecek sürdürülebilir yaklaşımlar, mekanizasyon ve en yeni teknolojiler ışığında uygulamalar, sektörde iş birliği, finansal uygulamalar gibi pek çok konu başlığı Tarım Ajandası’nda tartışılıyor.

An ve Zaman

bloomberg ht an ve zaman

Tarih Kanal 24 ekranlarında yeniden yazılıyor. Tarihin arka odalarında kalan önemli olaylar ayrıntılarıyla An ve Zaman’da tartışılıyor. Tarihe farklı bakan, bilinmeyenleri ortaya çıkaran program tarihçi yazar Koray Şerbetçi’nin sunumuyla her zaman saat 22.15’te Kanal 24’te.

Finansal Teknoloji

bloomberg ht finansal teknoloji

Finansla teknolojinin ilişkisini konu edinen program, Bloomberg HT Fintech Editörü Sefer Yüksel’in sunumuyla ekranlara geliyor. Finansal teknoloji yatırımları tüm hızıyla devam ederken, ekonomi dünyası bu gelişmeleri yakından takip ediyor. Mobil bankacılık, nesnelerin interneti, yeni ödeme sistemleri, yapay zeka, dijital dönüşüm kavramları programın ana temasını oluşturuyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12209

Sembol: 10000

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 313 6000

E-mail: [email protected]

Adres: Abdülhakhamit Cad. No:25  Taksim Beyoğlu / İstanbul

Website: https://www.bloomberght.com