Beyaz TV

Beyaz TV Hakkında

24 Mayıs 2010 tarihinde Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek tarafından kurulan Beyaz TV, dizi, film, tartışma/siyaset, spor, müzik-eğlence, ekonomi, yaşam, yemek, otomobil, sağlık, din, magazin, aktüel, gezi gibi bir çok formattaki yayınları izleyicileriyle buluşturmaktadır. Türkiye’de bir zamanlar oldukça izlenen dizileri yayınlaması ile bilinen kanal, izleyiciler tarafından sıklıkla takip edilmektedir. Yayın akışı içerisinde Beyaz Futbol, Söylemezsem Olmaz, Sürmanşet, Dinamit, Benim Ailem gibi programlara yer vermektedir. Beyaz TV, Türksat Uydusunun yanı sıra D-Smart, Digiturk, KabloTV gibi yayın platformlarında da yer alan ulusal düzeyde bir televizyon kanalıdır. 

Beyaz TV Programları

Beyaz Futbol

beyaz tv beyaz futbol

Cumartesi günleri Beyaz TV ekranlarına gelen, adeta bir futbol şöleni yaşatan Beyaz Futbol, Sinan Engin, Ahmet Çakar, Rasim Ozan Kütahyalı, Abdülkerim Duymaz’ın yorumları, Onur Yıldız’ın sunumuyla futbolu konuşmaya devam ediyor.

Söylemezsem Olmaz

beyaz tv söylemezsem olmaz

Bir magazin efsanesi olan program Seren Serengil, Arto ve Bircan Bali’nin yorumlarıyla hafta içi her gün ekranlara geliyor. Magazine ilişkin en güncel haberlerin yer aldığı program çok izleniyor.

Marka Şehirler

beyaz tv marka şehirler

Türkiye’nin ekonomiye yön veren şehirleri bu programda yer alıyor. Her hafta bir ilin ekonomisi, sanayisi, istihdam alanlarıyla ilgili çok önemli bilgileri Hilal Yaşar seyirciyle buluşturuyor.

Farkında Ol Kendin Ol

beyaz tv farkında ol kendin ol

ThetaHealing eğitmeni Sanem Özcan ve Nesibe Erdoğmuş Ekmekcioğlu’nun hazırlayıp sunduğu programda ruh eşi, bolluk bereket, ilişkiler gibi birbirinden önemli konular her hafta canlı yayınla ekrana geliyor. İzleyiciler telefonla programa katılıyor ve merak ettiklerini soruyorlar.

Kurtlar Vadisi Pusu

beyaz tv kurtlar vadisi pusu

Türk televizyonlarında bir döneme damga vuran efsane dizi Kurtlar Vadisi Pusu tekrar bölümleriyle hafta içi her gün Beyaz TV’de.

Her Açıdan

beyaz tv her açıdan

Siyasetten dini konulara, kültür sanattan bilime, hayatın içinden ne varsa hepsi bu programda. Ferda Yıldırım’ın hazırlayıp sunduğu aktüel program Her Açıdan her çarşamba saat 23.00’te Beyaz TV’de.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12380

Sembol: 27500

Polarizasyon: Dikey (V)

Fec: 3/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0312 333 3300

E-mail: [email protected]

Adres: Macun Mah. 173. Sokak 3/1 Yenimahalle – Ankara

Website: http://www.beyaztv.com.tr

No Responses

  1. admin