Bengütürk TV

Bengütürk Hakkında

2007 yılında yayın hayatına başlayan kanal ulusal düzeyde yayın yapan bir haber kanalıdır. Bengütürk TV, Milliyetçi Hareket Partisine yakınlığıyla bilinmektedir ve bu doğrultuda bir yayın politikası izlemektedir. “Hayata Doğru Kanal” sloganını kullanan Bengütürk TV’nin genel merkezi İstanbul’dadır. Kanalın genel yayın yönetmenliğini Metin Özkan yapmaktadır. Bengütürk haber ağırlıklı yayınlarının dışında aktüel, spor, ekonomi, sağlık ve kültür türlerindeki programlara da yayın akışında yer vermektedir. Türksat uydularının yanı sıra D-Smart, KabloTV gibi yayın platformlarından da yayınlarını izleyicilerine de ulaştırmaktadır. Bengütürk TV gündemi farklı açısıyla takip etmek isteyen izleyiciler için alternatif bir haber kanalıdır.

Bengütürk TV Programları

Tarihe Not Düşenler

bengütürk tv tarihe not düşenler

Fatih Yurttaş’ın sunuculuğunu yaptığı program Tarihe Not Düşenler’de, birbirinden değerli konuklar tarih – tasavvuf, sinema – edebiyat, kültür – sanat ve eğitim hakkında konuşuyor. Kültürel konular farklı bakış açılarıyla izleyicilerle buluşuyor.

Nesilden Nesile Çocuk

bengütürk tv nesilden nesile çocuk

Çocuk gelişimi, çocuk hakları, özel çocuklar hakkındaki bu programda her hafta alanında uzman farklı konuklar toplumun tüm kesimini ilgilendiren konuları konuşuyor. Mehtap Akgül’ün sunuculuğunu yaptığı program Bengütürk TV’de.

Tasarlanan Gelecek

bengütürk tv tasarlanan gelecek

Gökhan Aydemir’in moderatörlüğünü yaptığı programda, terörle mücadele, kamu düzeni, Türk Dünyası ana temalarını içeren konular, katılan değerli konuklarla birlikte inceleniyor. Siyaset ve bürokrasiden değerli konular haftanın konusunda görüşlerini izleyicilere aktarıyor.

Günün Raporu

bengütürk tv günün raporu

Gündemin öne çıkan tüm gelişmelerinin konuşulduğu programda Türkiye ve dünyadan en önemli gündem başlıkları izleyicilere aktarılıyor. Cem Açıkgöz’ün sunuculuğunu yaptığı programda günün ve haftanın öne çıkan başlıkları izleyicilere aktarılıyor.

Hukukumuz Var

bengütürk tv hukukumuz var

Ana temasını adalet – hukuk, anayasa – kanunlar ve uluslararası sözleşmelerin oluşturduğu Hukukumuz Var programı Av. Muhsin Korkut Yumuk’un moderatörlüğünde ekranlara geliyor. Hukuktan ve hukukun hayatımıza etkilerinden bahsedilen program Bengütürk TV ekranlarında.

Bengütürk TV yayın akışında yer alan diğer programlar ise şöyle; Spor Saati, Bakış Açısı, Hayata Dair, Piyasa Gayrimenkul, Bir Hayvanseverin Hikayesi, Maziden Atiye, Sporda Son Söz, Piyasa Gayrimenkul.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12015          

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 281 2081

E-mail: [email protected]

Adres: Yeşilce Mahallesi Dalgıç Sokak No: 13 Kağıthane – İstanbul

Website: https://www.benguturk.com

No Responses

  1. Anonim