Bein Sports Haber

Bein Sports Haber Hakkında

Bein Sports Haber, Katar merkezli beIN Medya Group bünyesinde Türkiye’de 5 Temmuz 2017 tarihinde yayın hayatına başlayan bir televizyon kanalıdır. Kanalın yayın akışında genellikle spor haberleri, maç özetleri ve spor programları yer almaktadır. Kanalın bağlı olduğu medya gurubu Türkiye’de Türkiye Süper Lig, UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve Euroleague gibi önemli spor organizasyonlarının yayını şifreli olarak yaptığından, Bein Sports Haber kanalı burada yayınlanan müsabakaları ve özetlerini zaman zaman şifresiz olarak izleyicilerle buluşturmaktadır. Maç özetleri kanalda gün boyunca yayınlanmaktadır. Bein Sports Haber, Türksat uydularının yanı sıra, Digitürk, D-Smart ve Kablo Tv platformlarından yayınlarını izleyicilerine ulaştırmaktadır.

bein sports haber

Bein Sports Haber Programları

Süper Lig Özetler

bein sports haber süper lig özetler

Türkiye Süper Lig özetlerinin ekranlara geldiği programda 21 takımın her hafta oynadığı maçların geniş özetleri futbol severlerle buluşuyor. Takımların maçlarının bitiminden kısa bir süre sonra özetleri bu programda seyredebilirsiniz. 

Özel Röportaj

bein sports haber özel röportaj

Türkiye Süper Ligi’nde yer alan yıldız oyuncularla yapılan röportaj programı Özel Röportaj, spor dünyasının bilinmeyenlerini sporcuların ağzından ekranlara yansıtıyor. Oyuncuların geçmiş performansları ve hayatlarıyla ilgili keyifli bir söyleşi izleyicilerin beğenisine sunuluyor.

TFF 1. Lig Haftanın Golleri

bein sports haber tff 1. lig haftanın golleri

TFF 1. Lig’te hafta boyunca atılan en güzel goller bu program aracılığıyla ekranlara geliyor. Futbolcuların vuruş teknikleri, pasları, taktiksel detaylar geniş özetlerle ekranlara geliyor.

UEFA Şampiyonlar Ligi Maç Özetleri

bein sports haber uefa şampiyonlar ligi maç özetleri

Avrupa’nın en önemli futbol organizasyonu Şampiyonlar Ligi’nde haftanın maçlarından özet görüntüler Bein Sports Haber ekranlarında. Dev organizasyonda dünyanın en iyi takımları ve oyuncularını daha yakından izleyeceksiniz.

Bein Sports Haber yayın akışında gün içerisinde haber bültenleri, maçlardan özet görüntüler, özel röportajlar, sağlık ve spor genel kültürüyle ilgili birçok program yer almaktadır. Bein Manşet, Spor ve Sağlık, Spor Akademisi, Taraftar, Futbolun Şehirleri, Z Raporu gibi programlar da gün içerisinde izleyicilerle buluşturmaktadır. Futbol ve diğer branşlardan en özel görüntüler bu kanalda izleyicilerle buluşuyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12378

Sembol: 30000

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 3/4

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 473 7373

E-mail: [email protected]

Adres: Abbasağa Mh. Sungurlar İş Hanı No:45 Beşiktaş / İstanbul

Website: https://tr.beinsports.com

No Responses

  1. Anonim