AV TV

AV TV Hakkında

Av ve avcılık insanlık tarihi kadar eski olan ve ilk eyleme geçirilmiş olan olaylardan bir tanesidir. Av ve avcılık insanlığın ilk anlarından bu yana insanların hayatında yer edinmiş ve insanların hayata tutunmasını sağlamıştır. İlk insanlar uzun yıllar boyunca avcılık ve toplayıcılık mesleğini kendilerine edinmiş ve neredeyse her gün daha fazla yaşayabilmek ve insanlığın devamının gelebilmesi için avlanmışlardır. Bu avlanma olayı dünden güne artmış ve insanların nüfusu da aynı orada artmıştır. İnsanlar avcılık eylemlerini yaptıkları zamanlar kendileri için yeni aletler icat etmiş ve bu avcılık eylemini daha da kolaylaştırmak için çabalamışlardır. Bu sebeple insanlar için avcılık son derece önemlidir.

av tv

Günümüzde genellikle bazı izinler gerektiren bir spor olan avcılık, birçok insanın ilgisini çekse de bazı kesimlerce de hoş karşılanmamaktadır. Bu sebeple devletler insanların avlanması için belli dönemler belirlemiş ve hayvan popülasyonunu da korumaya almışlardır. Bununla birlikte Av TV avcılık sporunu yapmak isteyen ama yapamayan insanlar için kurulmuş bir kanal olup insanların son derece ilgisini çekmektedir. Bununla birlikte bu kanala web sitemiz üzerinden Av TV canlı izle başlığı altında ulaşabilir ve son derece özgün içerikleri kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Mesaj Yayın Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren AV TV gibi yine MEsaj Yayın Grubu’na ait olan Mesaj TV, Köy TV, Kadırga TV ve Meltem TV kanallarını da web sitemizden izleyebilirsiniz.

av tv

Av TV yalnızca avcılık tutkunlarının değil, televizyonda bu kanala denk gelen birçok insanın ilgisini çekmeyi başarabilmektedir. Bunun sebebi de insanların içinde olan ve geçmişten gelen avlanma iç güdüsüdür. Bununla birlikte bu mesleği icra eden ya da spor olarak yapan ya da merak eden birçok insanı bilgilendiren bu kanal bu sayede son derece özgün içerikleri ile birçok insanın ilgi odağı haline gelmiştir. Bu kanalın web sitemiz üzerinden Av TV canlı yayın akışını takip edebilirsiniz.

av tv

Frekans Bilgileri

Frekans: 12265

Sembol: 27500

Polarizasyon: V (Dikey)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 0212 624 09 99

E-mail: [email protected]

Adres: Yeşilova Mh. 4. Barbaros Cd. No: 27 / 2 34295 Küçükçekmece / İSTANBUL

Website: http://www.avtv.com.tr