ATV

Atv Hakkında

1993 yılında kurulan Atv şu anda Turkuvaz Medya Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam etmektedir. Türkiye’nin en eski özel televizyon kanallarından biri olan kanal, haber bültenleri, dizileri, yarışma programları ve gündüz kuşağı yapımları ila Türkiye’nin en çok izlenen ulusal kanallarından biridir. Reytingler her zaman üst sıralarda yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kuruluş Osman, Hercai gibi birçok dizi kanalın yayın akışında izleyiciyle buluşmaktadır. HD kalitesinde yayın yapan ve “Atv Seninle” sloganını kullanan kanal, zaman zaman kardeş kanalları A Haber ve A Spor ile ortak yayınlar yapmaktadır. Ayrıca kanalın Avrupa ülkelerinin saatlerine uygun şekilde yayın akışının düzenlendiği Atv Avrupa adında bir alt kanalı mevcuttur.

Atv Programları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz

atv eşkıya dünyaya hükümdar olmaz

Türkiye’nin güçlü ailelerinden olan Çakırbeyli Ailesi, dünyayı sömüren güçlere karşı mücadele edebilmek için, devlet tarafından güçlendirilecektir. En büyük olmak isteyen Hızır Çakırbeyli, ne kadar yükselirse yükselsin, çok sevdiği ailesini korumaktan vazgeçmeyecektir.

Kuruluş Osman

atv kuruluş osman

3 kıtaya yayılmış bir imparatorluğun kuruluş mücadelesi, Bizans oyunları, beylikler mücadelesi ve daha fazlası. Osmanlı İmparatorluğu’nun kurucusu Osman Bey’în, milletini koruma ve devletini büyütme mücadelesi tarihi gerçekler ve kurgusal olgularla ekranlara gelmeye devam ediyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert

atv müge anlı ile tatlı sert

Usta gazeteci Müge Anlı, kayıp insanları, cinayetleri, anlaşmazlıkları çözüme kavuşturuyor. Toplumda konuşulmayacak derecedeki olaylar bu programda konuşuluyor. Müge Anlı ve ekibi birçok olayı bağlantılarıyla açığa kavuşturuyor. Müge Anlı ile Tatlı Sert hafta içi her sabah ekranlara gelmeye devam ediyor.

Esra Erol’da

atv esra erol'da

Esra Erol’un hazırlayıp sunduğu programda, aileler kavuşuyor, kayıplar bulunuyor, paramparça olan aileler yeniden birleşiyor. Esra Erol birçok insana yardım ulaştırıyor ve kalplerine dokunmaya devam ediyor. Esra Erol’da hafta içi her gün öğlen kuşağında ekranlara gelmeye devam ediyor.

Atv Ana Haber

atv ana haber

Türkiye’nin nabzı bu programda atıyor. Cem Öğretir’le A tv Ana Haber hafta içi her gün akşam 19.00’da evlerinize konuk oluyor. Usta gazeteci Cem Öğretir ülkemizden ve dünyadan en son gelişmelerle evlerinize konuk oluyor.

Frekans Bilgileri

Frekans: 12053

Sembol: 27500

Polarizasyon: Yatay (H)

Fec: 5/6

İletişim Bilgileri

Telefon: 444 888 1

E-mail: [email protected]

Adres: Tem Medya Merkez Güzeltepe Mh. Mareşal Fevzi Çakmak Cad. No:29/1 Eyüp-İstanbul

Website: https://www.atv.com.tr

No Responses

  1. admin